Jodie Comer nową Furiosą w prequelu "Mad Max: Na drodze gniewu"? Pojawiły się ciekawe doniesienia

11.03.2020 13:43
Foto: materiały prasowe Warner Bros.|undefined Fot. materiały prasowe Warner Bros.

Jak podają zagraniczne media, studio Warner Bros. znalazło pierwszych członków obsady spin-offu "Mad Max: Na drodze gniewu". W rolach głównych Jodie Comer i gwiazdor "Gry o tron".

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, studio Warner Bros.George Miller są na etapie kompletowania obsady spin-offu "Mad Max: Na drodze gniewu", który miałby być prequelem produkcji z 2015 roku. Podobno znaleziono już kandydatów do dwóch głównych ról. Kim jest rzekoma następczyni Charlize Theron w roli Furiosy?

Jodie Comer nową Furiosą w prequelu "Mad Max: Na drodze gniewu"? 

Zgodnie z pogłoskami, w roli młodszej wersji Furiosy mamy zobaczyć Jodie Comer. Aktorka znana jest przede wszystkim z seriali "Obsesja Eve" i "Biała księżniczka", gdzie wcieliła się w główną bohaterkę. 

Głównym bohaterem męskim ma być Dementus - mężczyzna z twarzą anioła, która uległa niestety zdeformowaniu za sprawą głębokiej rany zszytej chromowymi zszywkami. W tej roli mielibyśmy zobaczyć Richarda Maddena - lepiej znanego jako Robb Stark z serialu "Gra o tron", który pojawi się również w tegorocznym "Eternals" od Marvel Studios.

Przeczytaj także

Wśród potencjalnych członków obsady znalazł się również Yahya Abdul-Mateen II, znany z serialu "Watchmen" i "Aquamana". Nie wiemy jednak, w jakiej roli miałby wystąpić. Szczegóły odnośnie filmu również nie są znane. Wiemy jedynie, że akcja ma się rozgrywać przed wydarzeniami przedstawionymi w "Mad Max: Na drodze gniewu". Wiemy też, że w planach są dwa sequele produkcji z 2015 roku, gdzie w rolach głównych wystąpili Charlize Theron i Tom Hardy.

Zobacz też: Przecieki z "Kosmicznego meczu 2" potwierdzają największy crossover w historii? Jakie postacie wystąpią w filmie? 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.