Joker w wykonaniu Jareda Leto miał być pierwotnie lepszy od tego, co dostaliśmy w "Suicide Squad"

30.04.2020 10:04
Joker w wykonaniu Jareda Leto miał być pierwotnie lepszy od tego, co dostaliśmy w "Suicide Squad" Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

W sieci pojawiły się kolejne szkice koncepcyjne pochodzące z produkcji filmu "Suicide Squad" w reżyserii Davida Ayera. Tym razem znów chodzi o Jokera i to, jak mógł w tym filmie wyglądać.

"Suicide Squad" i "Batman v Superman" złamały fanów DC. W ciągu 3 miesięcy w kinach zadebiutowały długo wyczekiwane filmy o postaciach z Detective Comics i obydwa były tak samo słabo przyjęte (chociaż zarobiły naprawdę pokaźne ilości gotówki). Fani od lat zastanawiają się, co poszło nie tak - czy to decyzje studia, czy po prostu niekompetencja wszystkich osób pracujących nad tymi produkcjami?

Jak miał na początku wyglądać Joker Jareda Leto?

Prawdy pewnie nikt nam nigdy nie powie, ale przyjemnie jest tak sobie pogdybać - a co, gdyby Joker Jareda Leto był bardziej... hm, konwencjonalną wersją komiksowego złoczyńcy? Wygląda na to, że twórcy rozważali taką opcję. W sieci pojawił się bowiem niedawno nowy szkic koncepcyjny, który pokazywał nam bardziej tradycyjnego Jokera o aparycji Jareda Leto. 

Przeczytaj także

Post artysty Eda Natividada pojawił się na Reddicie, po czym został całkiem szybko usunięty. Na szczęście w przyrodzie nic nie ginie, a tylko czasami zmienia właściciela. Jak pierwotnie miał wyglądać Joker w wersji Leto? Mniej więcej tak:

joker1

Trzeba przyznać, że Joker w takiej wersji wygląda zdecydowanie złowieszczo. Niestety, takiego Księcia Zbrodni z Gotham nie otrzymaliśmy. Otrzymaliśmy za to coś takiego:

Dzięki David Ayer.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.