Kate Winslet i Zoe Saldana na nowym zdjęciu z planu "Avatara 2" [FOTO]

14.05.2020 11:43
Foto: face to face/Reporter/ East News|undefined Fot. face to face/Reporter/ East News

W sieci ukazało się kolejne zdjęcie z planu drugiej odsłony "Avatara". Tym razem otrzymaliśmy wgląd w kulisy kręcenia podwodnych scen.

Choć wstrzymano prace na planie, 20th Century Studios nie pozwala nam zapomnieć o 2. części "Avatara". W sieci ukazało się właśnie najnowsze zdjęcie z planu, na którym widzimy aktorów w gigantycznym basenie.

"Avatar 2" - Kate Winslet i Zoe Saldana na nowym zdjęciu z planu 

Na najnowszej fotce z planu widnieją główne gwiazdy produkcji - Zoe Saldana i Sam Worthington oraz "nowe nabytki obsadowe", czyli Kate Winslet i Cliff Curtis. Aktorzy znajdują się w gigantycznym basenie o pojemności niemal 3.5 mln litrów wody. To właśnie w nim nagrano większość zdjęć wodnych.

Przeczytaj także

W kolejnych odsłonach "Avatara" w swoich rolach powrócą Zoe Saldana, Sam Worthington, Sigourney Weaver, Joel David Moore, Stephen Lang i Matt Gerald. Pojawią się też nowe twarze w postaci między innymi Kate Winslet, Cliffa Curtisa i Oony Chaplin.

"Avatar 2" zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Kolejne odsłony ukażą się kolejno 22 grudnia 2023 roku, 20 grudnia 2024 roku oraz 17 grudnia 2027 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.