Kit Harington dołączył do filmów Marvela. Wiemy, kogo zagra gwiazdor "Gry o tron"

25.08.2019 11:23
Kit Harington|undefined Fot. Invision/Invision/East News

Podczas panelu Marvel Studios na D23 Expo poznaliśmy nieco więcej szczegółów na temat filmu "The Eternals". Wiemy, że do obsady dołączył Kit Harington. Kogo zagra gwiazdor "Gry o tron"?

Kevin Feige zdradził więcej szczegółów na temat filmu "The Eternals", czyli nadchodzącej produkcji MCU o boskich istotach, które pomogły w stworzeniu ludzkości. Podczas panelu Marvel Studios na D23 Expo na scenie pojawiła się cała główna obsada filmu (wśród niej m.in. Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden i Brian Tyree Henry). Szef filmowego działu Marvela zaprosił na scenę również jednego aktora, którego nikt się nie spodziewał - Kita Haringtona.

Kit Harington dołączył do MCU

Gwiazdor "Gry o tron" został przywitany ogromnymi oklaskami. Dowiedzieliśmy się, że Harington zagra Dane'a Whitmana, znanego szerzej jako heros Black Knight. Do obsady produkcji dołączyła również Gemma Chan, która wcieli się w Sersi. Postaci są ze sobą powiązane, bowiem w komiksach Sersi "uwiodła" Black Knighta, związując go ze sobą na poziomie mentalnym. Nie wiemy jednak, czy twórcy postanowią poruszyć ten wątek w "The Eternals".

Przeczytaj także

Produkcja będzie bowiem rozgrywała się na przestrzeni wielu lat (być może przejdziemy przez kilka tysiącleci). Black Knight żył pierwotnie w czasach arturiańskich, więc możemy się spodziewać, że w filmie odwiedzimy m.in. średniowieczną Brytanię. 

Do premiery "The Eternals" został jeszcze ponad rok - film zadebiutuje bowiem w listopadzie 2020 roku. W obsadzie oprócz wspomnianego Kita Haringtona pojawią się jeszcze m.in. Richard Madden (Ikaris), Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Brian Tyree Henry (Phastos), Salma Hayek (Ajak), Lia McHugh (Sprite), Don Lee (Gilgamesh) oraz Angelina Jolie jako Thena.

Zobacz także: "The Eternals" pokaże pierwszego głuchego herosa i homoseksualnego superbohatera

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.