Który aktor grający Jamesa Bonda był najlepszy? [WYNIKI SONDY]

Kamil Kacperski
07.09.2018 13:53
James Bond|undefined Fot. materiały prasowe

Który z aktorów wcielających się w Agenta 007 jest najlepszy zdaniem czytelników Antyradia.pl? Poznajcie wyniki Waszego głosowania.

Pierwszy film o Jamesie Bondzie trafił do kin w 1962 roku i nosił tytuł „Doktor No”. Główną rolę w tej produkcji zagrał Sean Connery, który oczarował widzów i pomógł filmowi w zarobieniu ponad 400 milionów dolarów (biorąc pod uwagę inflację). Według Waszych głosów, to właśnie Szkot zasłużył na pierwsze miejsce w rankingu najlepszego filmowego Bonda. 

Connery zdobył łącznie 30% głosów i tylko o 3 punkty procentowe wyprzedził znajdującego się na drugim miejscu Daniela Craiga, czyli obecnego agenta Jej Królewskiej Mości. Ranking był bardzo, ale to bardzo wyrównany, ponieważ trzecie miejsce na podium zajął Pierce Brosnan, aktor, który wcielał się w Jamesa Bonda na przełomie XX i XXI wieku. On zdobył 23% głosów.

Najlepszy James Bond - ranking

Czwarte miejsce według Was zajął Roger Moore, czyli aktor, który ma największe doświadczenie w graniu agenta Jej Królewskiej Mości. Siedmiokrotny Bond zdobył od Was 17% głosów. Ostatnimi miejscami musieli się podzielić George Lazenby i Timothy Dalton, którzy zdobyli odpowiednio 1 i 2% Waszych głosów. Krótko mówiąc - wygląda na to, że nie ma kogoś takiego, jak „definitywny James Bond”.

Tak wygląda za to nasza sonda, żebyście mieli dowód na to, że nie wysysamy wyników z palca:

bond

Kto będzie nowym Jamesem Bondem? Według Was schedę po Craigu powinien objąć Tom Hardy lub Tom Hiddlestone - to właśnie oni otrzymali najwięcej głosów w sondzie o tym, kto powinien wcielić się w następnego Bonda. Czas pokaże.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.