Margot Robbie zazdrości Lady Gadze roli Harley Quinn w filmie "Joker 2"? Wręcz przeciwnie

10.10.2022 12:52
Margot Robbie zazdrości Lady Gadze roli Harley Quinn w filmie "Joker 2"? Wręcz przeciwnie Fot. Matt Crossick/Press Association/East News

Jakiś czas temu potwierdzono, że Lady Gaga pojawi się w filmie "Joker: Folie a Deux" jako Harley Quinn. Teraz sprawę skomentowała Margot Robbie, która do tej pory pojawiła się w tej roli trzykrotnie.

Joker: Folie a Deux - Margot Robbie o Lady Gadze w roli Harley Quinn

Jakiś czas temu Lady Gaga pochwaliła się, że zagra jedną z głównych ról w filmie "Joker: Folie a Deux". Wszyscy zakładamy, że gwiazda wcieli się w doktor Harleen Quinzel/Harley Quinn, a sam film będzie musicalem lub przynajmniej będzie zawierał sceny musicalowe. 

Polecamy

Na temat tego angażu wypowiedziała się niedawno Margot Robbie, która wcielała się w postać w filmach "Suicide Squad", "Birds of Prey" oraz "The Suicide Squad". Aktorka udzieliła wywiadu MTV News z okazji premiery jej nowej produkcji "Amsterdam" i stwierdziła:

To daje mi mnóstwo szczęścia, bo od samego początku powtarzałam, że chciałam, by Harley stała się taką postacią jak Makbet, czy Batman. Taką, która trafia od aktora do aktora i ma różne wersje na przestrzeni różnych lat.
Polecamy

Robbie dodała:

To jest honor, że zbudowaliśmy takie podwaliny dla tej postaci, że teraz Harley może zagrać ktoś inny i przedstawić nam coś zupełnie innego. I myślę, że Gaga zrobi z nią coś niesamowitego.

Według informacji Deadline, zdjęcia do "Joker: Folie a Deux" mają ruszyć w grudniu 2022 roku. Być może wtedy poznamy nieco więcej szczegółów na temat tego projektu. Na razie wiemy, że wstępnie film ma zadebiutować w kinach już 4 października 2024 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.