Mark Ruffalo i Toni Collette dołączyli do obsady nowego filmu twórcy "Parasite". O czym opowie produkcja?

31.05.2022 10:55
Mark Ruffalo i Toni Collette dołączyli do obsady nowego filmu twórcy "Parasite". O czym opowie produkcja? Fot. -/AFP/East News

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że znany koreański reżyser Joon-ho Bong zrealizuje film "Mickey7" dla Warner Bros. z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Teraz poznaliśmy kolejne nazwiska z obsady.

Pattinson, Collette, Ruffalo i Ackie zagrają w nowym filmie twórcy Parasite

Jak podaje Deadline, Joon-ho Bong ma napisać i wyreżyserować film na podstawie książki "Mickey7" autorstwa Edwarda Ashtona. Robert Pattinson ma natomiast zagrać główną rolę. Bong ma być również producentem tego filmu, a dystrybutorem zostanie Warner Bros.

Polecamy

Teraz dowiedzieliśmy się, że w pozostałych rolach zobaczymy m.in. Marka Ruffalo (Hulk w MCU), Toni Collette ("Szósty zmysł"), a także Naomi Ackie ("Skywalker. Odrodzenie"). Niestety, nie wiemy, w kogo konkretnie się wcielą.

Chociaż film ma być adaptacją książki, to źródła bliskie projektowi zakładają, że reżyser znacznie zmieni historię. Wiemy na pewno, że głównym bohaterem jest tytułowy Mickey7. Ten jest tzw. Expandable, ludzkim pracownikiem, którego głównym zadaniem jest kolonizacja lodowej planety Nilfheim.

Mickey jest wysyłany na misje za trudne dla przeciętnego pracownika - te często kończą się jego śmiercią. Jego świadomość jest wówczas przesyłana do kolejnego ciała, jednak nosi w sobie większość wspomnień. Po szóstej śmierci, Mickey w końcu zaczyna rozumieć, co tak naprawdę jest jego misją...

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, Bong po sukcesie "Parasite" raczej nie spieszył się do podjęcia kolejnego projektu. Pod koniec 2021 roku Ashton przedstawił mu manuskrypt swojego nadchodzącego dzieła, które wzbudziło w reżyserze spore zainteresowanie. Razem z Pattinsonem szybko się dogadali i obaj zostali zatrudnieni do tego projektu.

Na razie nie wiemy, kiedy produkcja zadebiutuje w kinach.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.