Marvel podał datę premiery aż 5 nowych filmów z 5. fazy MCU

18.11.2019 09:19
Deadpool 2|undefined Fot. materiały prasowe/20th Century Fox

Dotychczasowa rozpiska planów Marvel Studios kończyła się w maju 2022 roku wraz z premierą "Black Panthera 2". Twórcy pokazali teraz ich rozszerzoną wersję.

Fani Marvel Cinematic Universe już od kilku lat mają duży komfort w związku z datami premier swojej ulubionej serii. Nieprzerwanie od 2014 roku plany wydawnicze Marvel Studios są regularnie aktualizowane na imprezach typu Comic-Con w San Diego, czy Disney Expo D23. Nie inaczej było w 2019 roku, kiedy to twórcy podzielili się dokładnymi datami premier filmów i seriali z tzw. 4 fazy MCU. 

Marvel podał daty premiery 5 kolejnych filmów

Teraz poznaliśmy jednak kolejne daty premiery, którym niestety nie towarzyszą jednak tytuły poszczególnych dzieł. Wiemy na pewno, że wśród tych 5 produkcji na pewno znajdzie się "Blade" z Mahershalą Alim w roli głównej, a także 3. część przygód "Strażników Galaktyki" w reżyserii Jamesa Gunna. 

Przeczytaj także

Oto wspomniane daty:

  • 7 październik 2022
  • 17 lutego 2023
  • 5 maja 2023
  • 28 lipca 2023
  • 3 listopada 2023

Wiele osób spekuluje, że wśród tych dat może kryć się pierwszy film o Fantastycznej Czwórce lub X-Men w MCU. Kto wie, może doczekamy się też 3. części "Deadpoola", która wciąż nie została oficjalnie potwierdzona przez włodarzy Disneya? Na razie na temat mutantów w filmowym uniwersum Marvela nie wiemy nic.

Zobacz także: Czy jeden z klasycznych członków X-Men zjadł człowieka?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.