Marvel szuka kogoś, kto mógłby zagrać "króla starożytnej cywilizacji". Czy zbliża się film o Namorze?

13.08.2019 15:18
Namor|undefined Fot. materiały prasowe/Marvel Comics

Nowe doniesienia zachodniej prasy sugerują, że Marvel Studios poszukuje aktora z azjatycką urodą, który mógłby zagrać króla. Taki opis sugeruje rychłe nadejście Namora do MCU.

Ciekawe informacje przekazał portal Geeks Worldwide, który powołując się na wewnętrzne źródła stwierdził, że Marvel Studios poszukuje aktora, który (według opisów) ma bardzo przypominać Namora. Jeden z oryginalnych herosów Marvela wciąż oczekuje swojego ekranowego debiutu, a 4. Faza MCU może być idealnym momentem na pokazanie bohatera fanom, którzy mogą być niezaznajomieni ze starszymi komiksami.

Namor pojawi się w MCU?

Bohater dostał pseudonim "David" i został określony mianem "króla odległego, starożytnego państwa". Marvel Studios szuka aktora, który miałby azjatyckie rysy twarzy, co zgadzałoby się z życzeniami fanów. Ci bowiem od lat prosili szefostwo Marvela, by zatrudniło azjatyckiego aktora do roli księcia Namora. 

Według doniesień GWW, film w którym pojawi się Namor jest już w fazie preprodukcji, zatem bardzo prawdopodobnie podwodny heros pojawi się w produkcji z Fazy 4 - najprawdopodobniej chodzi o "Eternals" ze względu na kosmiczny i "odległy" charakter produkcji. Szczegóły pozostają jednak nieznane. 

Przeczytaj także

Niewykluczone, że do debiutu Namora zachęcił Marvela sukces komercyjny "Aquamana". Film zarobił w światowym box-offisie ponad 1,1 miliarda dolarów, stając się najlepiej zarabiającym filmem o superherosie ze stajni DC. Włodarze zapewne zauważyli ogromny potencjał drzemiący w swoim podwodnym królu Atlantydy i postanowili zainspirować się dziełem Jamesa Wana, Jasona Momoy i spółki. 

Na razie Marvel Studios nie potwierdza żadnych informacji dotyczących Namora. Nie powinniśmy się też spodziewać jego solowej przygody w najbliższej przyszłości - przynajmniej do czasu 5. Fazy Marvel Cinematic Universe. 

Zobacz także: Marvel niechcący zdradził na Facebooku tytuły 6 filmów z piątej fazy 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.