Marvel zachęca nas do powrotu do kin fragmentami "Eternals" i tytułami nowych filmów

04.05.2021 09:57
Marvel zachęca nas do powrotu do kin fragmentami "Eternals" i tytułami nowych filmów Fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Marvel pokazał zwiastun swoich nadchodzących produkcji - w krótkim wideo widzieliśmy pierwsze fragmenty "Eternals", a także nowe klipy z "Shang-Chi".

Marvel pokazał zwiastun nowych filmów z Fazy 4

Kurz po "Avengers: Endgame" już dawno opadł, ale ze względu na pandemię plany Marvel Studios zostały mocno poturbowane. W zeszłym roku mieliśmy otrzymać "Black Widow", "Eternals" i "Shang-Chi", jednak co się odwlecze, to nie uciecze - Marvel zaprezentował bowiem zwiastun wszystkich nadchodzących filmów z 4. fazy MCU.

Polecamy

Widzimy w nim nowe klipy z filmów "Shang-Chi" oraz "Black Widow", a potem również zobaczyliśmy pierwsze oficjalne sceny z "Eternals", czyli chyba najbardziej "tajemniczej" produkcji ze wszystkich zapowiedzianych obrazów od MCU. Oprócz tego poznaliśmy tytuły nadchodzących sequeli "Black Panthera" oraz "Captain Marvel" - te nazywają się kolejno "Wakanda Forever" oraz "The Marvels".

Poniżej możecie zobaczyć wideo, w którym Marvel zachęca nas do powrotu do kin (narratorem wideo jest Stan Lee):

Polecamy

Warto zaznaczyć, że nie są to wszystkie oficjalne zapowiedziane produkcje od Marvela - już teraz wiemy, że w kinach zadebiutuje nowa wersja "Fantastycznej Czwórki", a także "Blade" z Mahershalą Alim w roli głównej.

W wideo (poświęconym kinom) nie wspomniano też o serialach - wiemy przecież, że niedługo zadebiutują "Loki", "Hawkeye", "She-Hulk", "Ms. Marvel", "Moon Knight", "What If...?", "Armor Wars", "Ironheart" oraz "Secret Invasion".

Najbliższą produkcją od Marvel Studios jest "Loki", który pojawi się na Disney+ już 11 czerwca 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.