Chris Hemsworth i Tessa Thompson na planie spin-offu „Men in Black” [FOTO i WIDEO]

Natalia Hluzow
21.09.2018 14:32
Chris Hemsworth Tessa Thompson|undefined Fot. MARVEL STUDIOS/WALT DISNEY PICTURES / Album/EAST NEWS

W sieci pojawiły się pierwsze materiały wideo z planu spin-offu „Men in Black” oraz zdjęcie, na którym możemy podziwiać nowy duet w czerni – Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson.

Pierwsze fotografie zrobione ukradkiem na planie spin-offu „Men in Black” pojawiły się co prawda już w lipcu 2018 za sprawą portalu Just Jared, jednak były to tylko zdjęcia Chrisa Hemswortha. Dopiero teraz możemy przyjrzeć się duetowi znanemu z filmu „Thor: Ragnarok” w pełnej krasie. Jak Chris Hemsworth i Tessa Thompson prezentują się jako przedstawiciele organizacji Men in Black?

„Men in Black” – zdjęcie i wideo z planu

Tym razem nikt nie musiał podpatrywać aktorów podczas pracy, ponieważ nowe materiały udostępnił sam Chris Hemsworth. Pierwszy to wspólne selfie z partnerującą mu aktorką, drugie – krótka wideo relacja z planu.

„Men in Black” z Chrisem Hemsworthem i Tessą Thompson - kiedy premiera?

Chris Hemsworth i Tessa Thompson w nowym filmie zastąpią pierwotny duet z „Men in Black”, w który wcielali się Will Smith i Tommy Lee Jones. Nie będą jednak nowymi wcieleniami agentów J. i K., lecz zupełnie innymi postaciami (bohater Hemswortha prawdopodobnie będzie nosił pseudonim Agent H.).

Prócz duetu nich w nowej odsłonie „Men in Black” wystąpią także: Liam Neeson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall oraz bliźnięta Laurent Nicolas Bourgeois i Larry Nicolas Bourgeois. Do swojej roli w serii powróci także Emma Thompson.

Reżyserem produkcji jest F. Gary Gray („Włoska robota”, „Szybcy i wściekli 8”). Scenariusz napisali Matt Holloway i Art Marcum, którzy odpowiadają za tekst „Iron Mana”. Za produkcję, podobnie jak w przypadku poprzednich części, odpowiadają Walter F. Parkers i Laurie MacDonald oraz Steven Spielberg w roli producenta wykonawczego. Premiera nowego „Men in Black” planowana jest na czerwiec 2019.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.