Michael Keaton powróci do roli Batmana? Aktor negocjuje rolę w nowych filmach DC!

23.06.2020 09:06
Foto: PictureGroup/Sipa USA/East News|undefined Fot. PictureGroup/Sipa USA/East News

Wiemy, w których konkretnie filmach miałby pojawić się aktor. I w jak dużej roli.

Michael Keaton wcielał się w legendarnego superbohatera u samego szczytu swojej kariery. Mogliśmy go podziwiać w filmach "Batman" (1989) i "Powrót Batmana" (1992) w reżyserii Tima Burtona. Jednak, zgodnie z najnowszymi doniesieniami, Bruce Wayne w wykonaniu Keatona nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Michael Keaton ponownie jako Batman?

Michael Keaton miałby powrócić do roli Mrocznego Rycerza w dwóch nadchodzących produkcjach DCEU - "The Flash" i "Batgirl". Była to swoista kontynuacja losów bohatera, którego poznaliśmy w twórczości Burtona. Rola Batmana byłaby rzecz jasna epizodyczna i stylizowana na modłę Nicka Fury'ego w Kinowym Uniwersum Marvela. Bruce Wayne jako mentor młodszego pokolenia? To brzmi ciekawie.

Przeczytaj także

Informacja ta pozostaje jednak w sferze pogłosek, dopóki negocjacje nie dobiegną końca i studio Warner Bros. nie zaszczyci nas oficjalnym oświadczeniem. Gdyby wszystko zakończyło się jednak pomyślnie, występ Keatona w DCEU nie miałby żadnego wpływu na "Batmana" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.