Na co do kina w marcu 2019? Kinowe premiery, których nie można przegapić

Sergiusz Kurczuk
26.02.2019 14:28
Dumbo, Kapitan Marvel, Kurier|undefined Fot. plakaty filmów Dumbo, Kapitan Marvel, Kurier

W marcu 2019 do kin trafi wiele wyczekiwanych produkcji z wielu gatunków. Zobaczymy między innymi "Kapitan Marvel", remake "Dumbo", film "To my", oraz "Kurier". Na którą z premier warto wybrać się kina?

Luty był prawdziwą gratką dla kinomanów, głównie z powodu premier produkcji nominowanych do Oscarów 2019. Rozdanie nagród nastąpiło pod koniec miesiąca, co oznacza, że zaczyna się nowy sezon na tytuły, które mają szansę w przyszłym roku otrzymać prestiżowe nagrody filmowe. W marcu 2019 roku swoje premiery będą mieć między innymi "Kapitan Marvel", remake "Dumbo", film "To my", oraz "Kurier".

Przeczytaj także

"Witajcie w Marwen" - premiera 1 marca 2019

Coś dla fanów filmów Roberta Zemeckisa i kreacji aktorskich Steve'a Carella. "Witajcie w Marwen" to opowieść o mężczyźnie, który w wyniku ataku traci wspomnienia. Sposobem na odzyskanie pamięci jest odtworzenie jej za pomocą tworzenia niezwykłych miniatur, będących fragmentami z życia głównego bohatera.

"Śmierć nadejdzie dziś 2" - premiera 1 marca 2019

Jeśli lubicie się bać, to koniecznie wybierzcie się na kontynuację horroru "Śmierć nadejdzie dziś" z 2017 roku. Bohaterka znana z pierwszej części powróci do koszmaru wywołanego przez tajemnicze, mordercze zjawisko. 

"Kiedy się pojawiłaś" - premiera 1 marca 2019

Gwiazdy seriali "Gra o tron" i "Sex Education" Maisie Williams i Asa Butterfield występują wspólnie w komediodramacie, opowiadającym o hipochondryku i śmiertelnie chorej dziewczynie. Bohaterka zdecydowanie odmieni życie protagonisty.

"Corgi, psiak Królowej" - premiera 1 marca 2019

W tej animacji poznamy Rexa - ulubionego psiaka królowej Wielkiej Brytanii. Na skutek zbiegu okoliczności główny bohater traci swoją pozycję i trafia do londyńskiego schroniska. Ta przygoda odmieni jego życie na zawsze.

"Kapitan Marvel" - premiera 8 marca 2019

Pierwszy film Marvel Studios z 2019 roku pokaże widzom przeszłość MCU, przenosząc ich do lat 90. XX wieku. Tytułowa bohaterka będzie musiała nie tylko stanąć do walki o losy wszechświata ze zmiennokształtnymi Skrullami, ale również odkryć własną tożsamość.

"To właśnie życie" - premiera 8 marca 2019

Co by było, gdyby? To pytanie zadali sobie twórcy filmu "To właśnie życie". Produkcja opowiada tragiczne wątki z życia pewnej nowojorskiej rodziny. Czy dramatu można było uniknąć?

"Całe szczęście" - premiera 8 marca 2019

Kolejna polska komedia romantyczna. Tym razem zakochają się w sobie Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Czy gwiazda fitness może żyć szczęśliwe życie u boku muzyka orkiestry symfonicznej, wychowującego samotnie syna?

"Robaczki z zakochanej dżungli" - premiera 8 marca 2019

Kolejna pozycja dla najmłodszych widzów. Mała biedronka przez przypadek trafia do pudła wysłanego na drugi koniec świata. Owad spotka tam nowe gatunki stawonogów, które nie koniecznie będą przyjaźnie nastawione do głównego bohatera.

"Przemytnik" - premiera 15 marca 2019

Najnowszy film Clinta Eastwooda, oparty na prawdziwych wydarzeniach. "Przemytnik" opowiada o losach najstarszego szmuglera narkotyków w historii Stanów Zjednoczonych.

"Wszyscy wiedzą" - premiera 15 marca 2019

Główna bohaterka (Penelope Cruz) wraca do rodzinnego miasta, gdzie ponownie spotyka swoją pierwszą miłość (Javier Bardem). W trakcie imprezy dochodzi do zaginięcia córki kobiety. Jakie rodzinne sekrety sprawiły, że Laura wyjechała z hiszpańskiego miasteczka?

"Przepraszam, że przeszkadzam" - premiera 15 marca 2019

Surrealistyczna komedia z Lakeithem Stanfieldem w roli głównej. Telemarketer poznaje klucz do sukcesu. Szybko jednak okazuje się, że duże pieniądze sprowadzają na jego głowę kłopoty i psują relację z ukochaną dziewczyną.

"Kurier" - premiera 15 marca 2019

Polska produkcja w reżyserii Władysława Pasikowskiego opowiada o losach Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Fabuła "Kuriera" skupia się na okresie II wojny światowej, kiedy główny bohater był podwójnym szpiegiem, walczącym o pokonanie okupantów.

"Monument" - premiera 15 marca 2019

Debiut Jagody Szelc, który zachwycił znawców kina na wielu festiwalach filmowych. Historia łączy w sobie wiele gatunków filmowych, dając widzowi zupełnie nową jakość. Film opowiada o grupie studentów, którzy przyjeżdżają do surrealistycznego hotelu, by odbyć w nim praktyki. Menadżerka przybytku wywraca ich życia do góry nogami.

"Władcy przygód. Stąd do Oblivio" - premiera 21 marca 2019

Odważna jak na polskie standardy próba stworzenia kina familijnego z elementami fantastyki. Historia opowiada o dwójce dzieciaków, które spotykają na swojej drodze przybysza z tytułowej krainy. Okazuje się, że mężczyznę ścigają przerażający Łowcy Głów. Bohaterowie muszą znaleźć sposób, by pomóc nowemu przyjacielowi powrócić do domu.

"Złodziejaszki" - premiera 21 marca 2019

Film, który miał szansę na Oscara 2019 w kategorii Najlepszy film nieanglojęzyczny. W "Złodziejaszkach" poznajemy losy trzypokoleniowej ubogiej rodziny z przedmieść Tokio. Mimo że ledwie radzą sobie z utrzymaniem, przyjmują pod swój dach bezdomną dziewczynkę. Ten moment rozpoczyna lawinę wydarzeń, która odkrywa tajemnicę z przeszłości.

"To my" - premiera 21 marca 2019

Najnowsza produkcja Jordana Peele'a - twórcy horroru "Uciekaj!". Film "To my" opowiada o rodzinie, która spotyka na swojej drodze przerażające odpowiedniki samych siebie. Jak zakończy się to niecodzienne spotkanie?

"Ciemno, prawie noc" - premiera 21 marca 2019

Polski kryminał z Joanną Cielecką i Marcinem Dorocińskim w rolach głównych. Tytułowa bohaterka jest reporterką, która przybywa do miasta, gdzie w tajemniczych okolicznościach znikają dzieci. Jakie mroczne sekrety odkryje kobieta?

"Dumbo" - premiera 25 marca 2019

Aktorski remake kolejnej klasycznej animacji Disneya. Tym razem zobaczymy nową wersję "Dumbo" - historii słonika o nienaturalnie dużych uszach, który musi uratować własną mamę przed chciwym dyrektorem cyrku.

>>Zobacz też: Lista wszystkich aktorskich remake'ów klasycznych bajek Disneya<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.