"Na noże 2" - Netflix pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu i zdradził datę premiery

23.08.2022 12:33
"Na noże 2" - Netflix pokazał pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu i zdradził datę premiery Fot. materiały prasowe/Netflix

"Glass Onion: A Knives Out Mystery" doczekał się daty premiery, a także pierwszego spojrzenia na obsadę z Danielem Craigiem i Edwardem Nortonem w rolach głównych.

Glass Onion - Na noże 2 z pierwszym zdjęciem i datą premiery

"Na noże 2", czy też "Glass Onion: Film z serii Na noże" to nadchodzący film kryminalny Riana Johnsona opowiadający o kolejnej sprawie Benoita Blanca (Daniel Craig).

Polecamy

Detektyw tym razem będzie się musiał przyjrzeć imprezie w kurorcie turystycznym w Grecji, gdzie ekscentryczny miliarder (Edward Norton) zaprosił swoich najbliższych na wakacje. Niestety jeden z uczestników zostaje znaleziony martwy i zadaniem Blanca będzie zidentyfikowanie sprawcy tego morderstwa.

W obsadzie oprócz Craiga i Nortona pojawią się m.in. Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson oraz Dave Bautista.

Pierwsze zdjęcie "grupy barwnych podejrzanych" znajdziecie poniżej:

Netflix potwierdził również, że produkcja pojawi się w wybranych kinach (data jest jeszcze nieznana), a następnie zadebiutuje we wspomnianym serwisie - datę premiery ustalono na 23 grudnia 2022 roku. Będziemy więc mieli co oglądać w Święta. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.