Na plakacie "Toy Story 4" pojawiło się nawiązanie do innego filmu studia Pixar

Sergiusz Kurczuk
25.03.2019 12:12
Toy Story 4|undefined Fot. materiały promocyjne

Studio Pixar słynie z zamieszczania w filmach rozmaitych Easter eggów nawiązujących do swoich poprzednich tytułów. Nie inaczej jest w przypadku "Toy Story 4".

Za kilka miesięcy do kin trafi najnowsze dzieło studia Pixar. Mowa o 4. części słynnej serii "Toy Story". Animatorzy Pixar mają to do siebie, że lubią ukrywać na ekranie odniesienia do swoich poprzednich produkcji. Easter eggów nie mogło zabraknąć w "Toy Story 4". Jeden z nich pojawił się nawet na plakacie filmu. Czy jesteście w stanie go znaleźć?

Przeczytaj także

"Toy Story 4" - Easter egg na plakacie filmu

W 2017 roku do kin weszła animacja pod tytułem "Coco". W jednym ze zwiastunów filmu twórcy ukryli kilka nawiązań do "Gdzie jest Nemo" oraz "Toy Story". Plakat 4. części historii o żywych zabawkach również ma tego typu smaczek. Wystarczy być obeznanym z filmami studia Pixar i uważnie przyjrzeć się poniższej grafice.

Toy Story 4 Fot. foto: materiały promocyjne

Jeśli jeszcze nie odkryliście nawiązania, podpowiadamy, że chodzi o film z 2009 roku pod tytułem "Odlot".

Jeśli nadal nic nie zauważyliście, spieszymy z wyjaśnieniem. Na Twitterze Culture Crave pojawiła się dokładna analiza Easter eggu z plakatu "Toy Story 4".

Jak widać, chodzi o obraz, wiszący w lewym górnym rogu plakatu. Malowidło przedstawia słynne psy z "Odlotu", grające w karty z głównym złoczyńcą filmu - Charlesem Muntzem. Chociaż odniesienie jest dość widoczne, w centrum grafiki dzieje się tak dużo, że z łatwością można przeoczyć wydarzenia z drugiego planu.

To jednak niejedyne nawiązanie do filmów studia Pixar, które pojawiło się w materiałach promocyjnych "Toy Story 4". Pierwszy zwiastun produkcji również zawiera Easter egg. Tym razem trudniejszy do wyłapania.

Boo z "Potworów i Spółki" zaliczyła występ gościnny w "Toy Story 4" - spójrzcie na prawo od Bonnie na tło!

W tym samym trailerze pojawia się również główny bohater krótkometrażówki Pixar pod tytułem "Tin Toy" z 1988 roku.

"Toy Story 4" - kiedy premiera?

Prawdopodobnie powyższe nawiązania to niejedyne smaczki ukryte w "Toy Story 4". Jakie Easter eggi znajdziemy w pełnej wersji filmu? Dowiemy się już 9 sierpnia 2019 roku, kiedy produkcja wejdzie na ekrany polskich kin.

>>Zobacz też: Premiery filmów wychodzących w 2019 roku<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.