"Na rauszu" - zobaczcie zwiastun nowego filmu z Madsem Mikkelsenem [WIDEO]

16.06.2020 15:52
Foto: VU/HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News|undefined Fot. VU/HAEDRICH/SIPA/SIPA/East News

"Na rauszu" to niezwykle ciekawy film, który znalazł się w tegorocznej oficjalnej selekcji MFF Cannes i wzbudził duże zainteresowanie. O czym opowiada?

Mads Mikkelsen powraca w nowym filmie. "Na rauszu" (ang. "Another Round") znalazł się na liście tytułów wyselekcjonowanych w tegorocznym MFF Cannes. W sieci ukazał się właśnie pierwszy polski zwiastun.

"Na rauszu" - zwiastun nowego filmu z Madsem Mikkelsenem

Zwiastun filmu "Na rauszu" prezentuje się następująco:

Film opowie historię kilkorga znajomych, którzy są nauczycielami w niewielkiej szkole średniej. Zainspirowani teorią, według której umysł człowieka jest znacznie bardziej otwarty na otaczający go świat, gdy jest pod wpływem alkoholu, postanawiają przetestować jej założenia w praktyce. A konkretniej - w pracy. Jak stała dawka promili we krwi wpłynie na ich codzienne funkcjonowanie?

Przeczytaj także

W roli głównej zobaczymy Madsa Mikkelsena, a na ekranie towarzyszyć mu będą: Thomas Bo Larsen, Magnus Millang, Lars Ranthe i Susse Woldem. Reżyserem filmu jest Thomas Vinterberg, scenariusz zaś wyszedł spod pióra Tobiasa Lindhola ("Polowanie", "Komuna"). 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.