Najbardziej obrzydliwy zwiastun wszech czasów? Zobaczcie zapowiedź musicalu "Koty"

19.07.2019 12:01
Koty sir Ian McKellen|undefined Fot. kadr ze zwiastuna filmu "Koty"

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Koty" od Universal Pictures. Uważajcie, bo musical Webbera z Taylor Swift może zmienić wasze życie. I to na gorsze.

Filmowa adaptacja legendarnego musicalu autorstwa Andrew Lloyda Webbera była przygotowywana przez wiele lat, a w obsadzie produkcji znajdziemy m.in. Idrisa Elbę, Taylor Swift, Jessicę Hudson, a także sir Iana McKellena i Jasona Derulo. Produkcja ma przedstawić światu "nową technologię animacji futer", a wszystko po to, by jak najbardziej przybliżyć aktorów do wyglądu prawdziwych kotów.

Cats - pierwszy zwiastun musicalu z gwiazdorską obsadą

Cóż, trzeba przyznać, że praca wykonana przez magików odpowiedzialnych za efekty specjalne i CGI jest naprawdę imponująca, ponieważ futerka wszystkich aktorów wyglądają przepięknie. Niestety ich twarze są tego kompletnym przeciwieństwem i zwiastun "Kotów" raczej przeraża i wzbudza niepokój, a nie wywołuje ciarki zachwytu z powodu wspaniałej muzyki i choreografii. Cóż, przekonajcie się sami - może wam się spodoba bardziej:

Przeczytaj także

Internet nieco zawrzał i w trakcie niecałych 24 godzin od debiutu zwiastuna "Kotów" na Twitterze pojawiło się prawie pół miliona postów na temat produkcji. Jak się pewnie domyślacie, większość z nich jest raczej negatywnych. Niektórzy stwierdzili nawet, że Sonic z nadchodzącej adaptacji popularnej serii gier wygląda przy "Kotach" jak dzieło sztuki. Oto kilka innych przykładowych reakcji:

Akcja "Kotów" rozgrywa się w Londynie na śmietnisku, gdzie raz do roku spotykają się wszystkie koty z tego miasta. Podczas wydarzenia przypominane są ich dzieje i przygody, a pod koniec spotkania, przywódca kociej gromady, Matuzalek, przemawia i wybiera jednego spośród kotów, aby ten otrzymał nowe życie w niebiańskim świecie. Podczas spotkania dochodzi do komplikacji, kiedy pojawia się groźny, tajemniczy kot, Macavity i porywa starego przywódcę. 

"Koty" mają zadebiutować w kinach jeszcze w grudniu 2019 roku. 

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.