Zobacz pierwsze zdjęcia do komedii "Najmro" z gwiazdorską obsadą

25.07.2019 14:24
Fot. Robert Pałka/Mówi Serwis

"Najmro" to polska komedia z dużą ilością scen akcji i z gwiazdorską obsadą. Już w przyszłym roku wejdzie na ekrany kin, a my właśnie dostaliśmy pierwsze zdjęcia z produkcji.

Nadchodzi nowa polska komedia. I to oparta na faktach. "Najmro" to opowieść o polskim królu ucieczek, która będzie pełna dobrego humoru, ale również scen akcji. Co najlepsze, w filmie wystąpi gwiazdorska obsada. Są już pierwsze zdjęcia z produkcji. Kiedy premiera?

Zobacz także: Dwa polskie filmy znalazły się w prestiżowym zestawieniu. Pękamy z dumy 

"Najmro": polska komedia z gwiazdorską obsadą

Komedia "Najmro" to opowieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Zdzisław Najmrodzki został mianowany polskim królem ucieczek, gdy aż 29 razy wymknął się organom ścigania w latach 70. i 80.

Przeczytaj także

Najmro zyskał ogromną sympatię Polaków i twórcy mają nadzieję, że ich produkcji również się to uda. 

Zależało nam na zbudowaniu postaci głównego bohatera w podobnym duchu jak w "Wilku z Wall Street" czy w "Złap mnie jeśli potrafisz". Nie chcieliśmy tworzyć dosłownej biografii Najmrodzkiego. Odbiliśmy się od najciekawszych faktów z jego życia, dodając wydarzenia, które ubarwiły filmową rzeczywistość - mówi reżyser "Najmro", Mateusz Rakowicz.

Musimy przyznać, że twórcy wysoko podnieśli sobie poprzeczkę, jeżeli wzorują się na wymienionych przez reżysera produkcjach. To z pewnością jednak będzie udany film, sądząc po gwiazdorskiej obsadzie. W "Najmro" występują: Dawid Ogrodnik, Robert Więckiewicz, Rafał Zawierucha, Andrzej Andrzejewski, Dorota Kolak, Olga Bołądź, Masza Wągrodzka oraz Sandra Drzymalska.

"Najmro": kiedy premiera?

Dokładna data premiery filmu "Najmro" nie jest jeszcze znana. Dystrybutorzy zapowiedzieli jednak, że do kin trafi w 2020 roku. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z komedii.

Zobacz także: TOP 40: Najlepsze komedie wszech czasów

Robert Pałka/Mówi Serwis
Robert Pałka/Mówi Serwis
Robert Pałka/Mówi Serwis
Robert Pałka/Mówi Serwis
Robert Pałka/Mówi Serwis
Robert Pałka/Mówi Serwis
Katarzyna Leszczyńska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.