Neo kontra John Wick. Keanu Reeves zdradza kto wygrałbym w tym starciu gigantów

27.08.2020 14:00
Neo kontra John Wick. Keanu Reeves zdradza kto wygrałbym w tym starciu gigantów   Fot. . Chelsea Lauren/REX Features/East News

Keanu Reeves to kanadyjski aktor, który zasłynął rolą w kultowej serii filmów „Matrix”. W ostatnich latach natomiast coraz silniej kojarzony jest z rolą Johna Wicka. Teraz aktor udzielił odpowiedzi na pewne zasadnicze pytanie: który z jego słynnych bohaterów zwyciężyłby w walce?

Keanu Reeves wraz ze swoim ekranowym partnerem Alexem Winterem promują właśnie film „Bill and Ted Face The Music”. W ramach promocji tytułu, pojawiają się w różnych programach typu talk-show. Wczoraj pojawili się w programie Stephena Colberta, który zadał Keanu pewne zasadnicze pytanie: kto, zdaniem aktora, wygrałby w pojedynku: Neo kontra John Wick?

Przeczytaj także

Keanu Reeves udziela zaskakującej odpowiedzi

Amerykański aktor udzielił zaskakującej odpowiedzi. Wedle słów mężczyzny:

„Oni nawet by się ze sobą nie bili”.

Reeves wydaje się być przekonany, że obaj mężczyźni nie mieliby powodu, by stanąć ze sobą w szranki. Na pytanie pomocnicze prowadzącego:

„A co gdyby Neo przypadkiem zabił psa Johna Wicka?”

odwołujące się bezpośrednio do fabuły pierwszego filmu serii Chada Stahelskiego, w której spokojny mężczyzna przeradza się w bezwzględną maszynę do zabijania po tym, jak grupa bandytów z zimną krwią zabija mu ulubionego pupila, którego otrzymał od zmarłej żony.

Przeczytaj także

Reeves nadal twierdzi, że panowie nie mieliby powodu do walki, bo, jako że rzecz musiałaby dziać się w Matriksie, to:

„Neo po prostu przywróciłby psa do życia”.

Neo I John Wick kontra świat maszyn

Aktor dodał jednak ciekawą erratę do swojej odpowiedzi.

„Nie, nie walczyliby. Ale może John Wick próbowałby pomóc Thomasowi Andersonowi w prawdziwym świecie walczyć z maszynami”.

Taki duet miałby jeszcze większe szanse powodzenia.

Przeczytaj także

Neo kontra John Wick – Keanu Reeves udziela odpowiedzi

Odpowiedź Keanu Reevesa zobaczycie we fragmencie programu "The Late Show with Stephen Colbert", która właśnie pojawiła się w Internecie. Fragment o starciu tytanów zaczyna się w 8 minucie i 16 sekundzie poniższego klipu:

Keanu Reeves powróci w obu ikonicznych rolach w najbliższych latach. Premiera filmu „Matrix 4” zapowiedziana jest na 2021 rok. Wiadomo też, że powstaną dwie kolejne części „Johna Wicka”, które mają być kręcone równocześnie, gdy ekipa będzie już mogła z powrotem wejść na plan.

Czytaj także: HBO tworzy serial, w którym wystąpią wyłącznie aktorzy LGBT. O czym opowie "Equal"?

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.