Neville Longbottom strollował Draco Malfoya. Zabawna wymiana zdań gwiazd "Harry'ego Pottera"

12.11.2019 10:35
Harry Potter i Zakon Feniksa|undefined Fot. kadr z filmu Harry Potter i Zakon Feniksa

Tom Felton (Draco Malfoy) wrzucił do sieci zdjęcie w szacie Slytherinu. Matthew Lewis (Neville Longbottom) postanowił strollować kolegę z planu rozbrajającym komentarzem.

Chociaż od premiery ostatniej części filmowej serii "Harry Potter" minęło już 8 lat, jej gwiazdy nadal są głownie kojarzone z postaciami pochodzącymi z magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling.  Co ciekawe, aktorzy wcielający się w młodych czarodziejów nadal wchodzą ze sobą w interakcje. Niedawno doszło do zabawnej wymiany zdań między Tomem Feltonem i Matthew Lewisem.

"Harry Potter" - Neville Longbottom wyśmiał Draco Malfoya

Felton wcielał się w jednego z antagonistów Harry'ego - Draco Malfoya. Chłopak był rozpieszczonym, złośliwym dziedzicem bogatego rodu konserwatywnych czarodziejów, którzy w przeszłości służyli Voldemortowi. Członek Slytherinu na każdym kroku wywyższał się i upokarzał rówieśników o innym pochodzeniu. Jedną z jego ofiar był Neville Longbottom - fajtłapowaty chłopiec z klasy Harry'ego, który również należał do Gryffindoru. Okazuje się, że w prawdziwym świecie górą jest odtwórca Longbottoma - Matthew Lewis.

Przeczytaj także

Aktor wcielający się w Malfoya odwiedziła ostatnio Toronto. 32-letni gwiazdor zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym ma na sobie szaty Slytherinu. Stoi obok portretu swojej postaci z czasów pierwszej części "Harry'ego Pottera". Felton skomentował w zabawny sposób fakt, że od zdjęć do "Kamienia Filozoficznego" minęło prawie 20 lat.

Starzenie się to suka.

Lewis, który prywatnie przyjaźni się z Feltonem, pokusił się o złośliwość i zamieścił pod fotografią zabawny komentarz.

Mów za siebie, chłopcze!

Aktor, wcielający się w grubawego Neville'a zasłynął tym, że wciągu kilku lat od zakończenia zdjęć do "Harry'ego Pottera" znacznie wyprzystojniał i nabrał muskulatury. Metamorfoza Lewisa weszła nawet do potocznego słownika. Wyrażenie "to Neville Longbottom" oznacza przemianę z brzydkiego kaczątka w prawdziwego łabędzia.

Komentarz Lewisa zebrał ponad 20 tysięcy polubień. Fanom "Harry'ego Pottera" bardzo spodobała się odpowiedź aktora. Jeden z nich przyznał nawet za odpowiedź 10 punktów Gryffindorowi.

Przeczytaj także

Zobacz też: Jak stworzyć miecz Gryffindora z "Harry'ego Pottera"?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.