Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie o Nicolasie Cage'u

16.11.2019 11:38
nicolas cage|undefined Fot. źródło: Shutterstock

Legendarny aktor jest bliski potwierdzenia swojej roli w "meta dramacie" o samym sobie.

55-letni aktor ma wystąpić w filmie o tytule "Nieznośny Ciężar Gigantycznego Talentu". Scenariusz napisany przez Toma Gormicana i Kevina Ettena ma posiadać sporo zaskakujących momentów. Według amerykańskich mediów ma on skupić się na osobie Cage'a, który stara się zdobyć rolę w najnowszym filmie Quentina Tarantino. 

Nicolas Cage zagra samego siebie

Cage oprócz walki o rolę życia, ma też próbować odzyskać szacunek swojej córki, jak i spłacić gigantyczny dług, jaki posiada.

Przeczytaj także

W filmie starzejący się Nic będzie rozmawiał z różnymi wersjami samego siebie, wyśmiewając niektóre aspekty swojej kariery. 

Wydarzenia przybiorą ciekawy obrót, gdy Nicolas pozna miliardera z Meksyku - wielkiego fana i człowieka, który jest w stanie zaoferować aktorowi kilka ról w różnych projektach. Niestety miliarder okazuje się baronem narkotykowym, a CIA prosi Cage'a o pomoc w jego ujęciu.

Według New York Post producentem filmu ma być Lionsgate, które wygrało walkę o prawa do filmu z HBO Max i Paramountem. Tom Gormican będzie reżyserem, a Kevin Turen (producent "Euforii") będzie produkował razem z Saturn Films i Mikiem Nilonem.

Scenariusz został napisany bez wiedzy Cage'a. Według autorów jest to jednak "list miłosny do aktora, a nie sposób na wyśmianie jego osiągnięć". 

Cieszycie, że Nicolas Cage zagra Nicolasa Cage'a w filmie i Nicolasie Cage'u? Czy widzielibyście kogoś innego w tej roli?

Zobacz także: "Joker" został pierwszym w historii filmem dla dorosłych, który zarobił miliard dolarów

 

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.