Niebezpieczne kobiety w zwiastunie nowego „Pitbulla”

Robert Skowronski
11.08.2016 08:01
Niebezpieczne kobiety w zwiastunie nowego „Pitbulla” Fot. kadr z wideo

Druga część trylogii w reżyserii Patryka Vegi trafi do kin 11 listopada 2016 roku. To jeszcze kilka miesięcy oczekiwania, jednak już teraz możemy się zapoznać ze zwiastunem dzieła.

Napływały do nas kolejne wieści z planu zdjęciowego filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” - mogliśmy zobaczyć fotografie z miejsc realizacji filmu czy też wideo ukazujące kulisy kręcenia obrazu. Każdy fan twórczości Patryka Vegi zadawał sobie jednak pytanie, jak będzie wyglądał jego nowy projekt? Odpowiedź przynosi długowyczekiwany zwiastun.

Akcja dzieła tym razem zostanie ukazana z punktu widzenia kobiet, które były wzorowane na autentycznych policjantkach. Jak zapowiedzieli twórcy zobaczymy pięć filmowych damsko-męskich duetów. Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska) dopiero od niedawna stały się funkcjonariuszami. Bardzo szybko na ich drodze pojawiają się starsi koledzy z komendy: Gebels (Andrzej Grabowski) i Majami (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu kobiet ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela „Somalia” Zych (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii paliwowej, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić…

Patryk Vega, podobnie jak w swoich poprzednich dziełach, postawił na realizm dialogów i wydarzeń:

Zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami film jest oparty w 100% na historiach autentycznych policjantek. Nie znajdziecie tu żadnej wymyślonej sceny, ani nawet dialogu. Całość fabuły koncentruje się wokół mafii paliwowej i wyłudzeń Vat-u na kwoty setek milionów złotych. Oprócz potężnej dawki emocji w filmie nie zabraknie charakterystycznego dla marki „Pitbulla” poczucia humoru, którego w tej części jest jeszcze więcej niż w poprzedniej.

Faktycznie, komediowych wstawek prawdopodobnie znajdzie się tu całkiem sporo, tak przynajmniej wynika nie tylko z wypowiedzi reżysera, ale także z udostępnionego trailera. Cieszyć się czy martwić? Oceńcie sami (ostrzegamy, że ze względu na wulgarny język zwiastun przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych):

Oprócz bohaterów z „Nowych porządków" granych przez Maję Ostaszewską, Piotra Stramowskiego, Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego, w filmie pojawią się Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Cielecka, Anna Dereszowska, Joanna Kulig i Agnieszka Rylik. Do męskiego grona dołączy - po raz pierwszy od wielu lat w negatywnej roli - Artur Żmijewski, a także Sebastian Fabijański. O swoich gwiazdach opowiedział reżyser filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”:

Aktorzy dali z siebie wszystko, dzięki czemu widzowie zobaczą ich w absolutnie rewelacyjnych kreacjach, w jakich nie widzieli ich nigdy wcześniej. Razem ze wspólnikiem, Emilem Stępniem, jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zgromadzić tak znakomitą ekipę aktorską. Wierzymy, że uda nam się oddać w ręce widzów jeszcze wspanialszy film.

Zaledwie kilka dni temu udostępniono plakat filmu:

unnamed Fot. foto: materiały prasowe

Nowy obraz Patryka Vegi jest drugim elementem całej trylogii. Twórca podkreślił, że popularność „Pitbulla” i satysfakcja z tego, jak pozytywne reakcje budzi u widzów, przekonały go do stworzenia filmowego tryptyku.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.