Nowe zdjęcie z „Bumblebee” pokazuje nam przeciwników Transformera

Kamil Kacperski
16.07.2018 11:18
Bumblebee|undefined Fot. kadr z wideo

Poznaliśmy nowych pomocników Starscreama - duet nosi imiona Shatter i Dropkick, a ich zadaniem będzie pojmanie i unicestwienie Bumblebee. Niekoniecznie w tej kolejności.

Zwiastun „Bumblebee” pokazał nam pierwszy rzut oka na głównego przeciwnika tytułowego Transformera, którym będzie Starscream, czyli prawa ręka Megatrona. Decepticon był potraktowany nieco po macoszemu w poprzednich filmach, więc wielu fanów bardzo cieszy się z takiego obrotu wydarzeń. Okazuje się jednak, że zamieniający się w myśliwca robot nie będzie jedynym wrogiem 'Bee.

Portal Entertainment Weekly podzielił się na swoich łamach nowym zdjęciem z nadchodzącego filmu o Bumblebee, na którym mamy okazję zobaczyć nowych przeciwników pociesznego Autobota. Noszą oni imiona Shatter i Dropkick:

foto: materiały prasowe Paramount Fot. foto: materiały prasowe Paramount

Bumblebee zmierzy się z trzema Decepticonami

Obydwa roboty zamieniają się w amerykańskie muscle cary - Shatter w czerwonego Plymoutha Satellite'a, a Dropkick w niebieskiego AMC Javelina. Głosów tym postaciom udzielą kolejno Angela Bassett, którą ostatnio mogliśmy obejrzeć jako matkę T'Challi w „Black Pantherze” oraz Justin Theroux, znany z występów w filmach „Zoolander 2”, czy „Jaja w tropikach”.

Na temat nowych przeciwników Bumblebee wypowiedział się reżyser produkcji, Travis Knight, który w wywiadzie dla portalu ComicbookMovie.com zapewnił, że tym razem przeciwnicy Autobota będą bardziej wyrazistymi postaciami, niż poprzedni antagoniści znani z filmów „Transformers”:

Kiedy obsada jest za duża, a ty masz skończoną ilość czasu, to nie możesz sobie pozwolić na dobre wykreowanie postaci. Ten film jest bardziej osobisty, intymny i skupiony na postaciach, więc czuliśmy, że również tacy powinni być nasi antagoniści.

Kiedy premiera „Bumblebee”?

Cóż, wnioskując po pierwszym zwiastunie trzeba przyznać, że reżyser „Bumblebee” faktycznie skupił się tylko na kilku postaciach. Być może będzie to pierwsza produkcja o Transformerach, która nie tylko zarobi mnóstwo pieniędzy, ale zostanie również doceniona przez krytyków filmowych? O tym przekonamy się w Boże Narodzenie w 2018 roku, bo właśnie w tym okresie film o 'Bee trafi do kin.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.