O co będzie chodziło w "Kapitanie Ameryce 4"? Twórca skomentował sprawę

17.05.2021 11:17
O co będzie chodziło w "Kapitanie Ameryce 4"? Twórca skomentował sprawę Fot. materiały prasowe/Disney+

"Kapitan Ameryka 4" - o czym opowie nadchodzący film Marvel Studios? Twórcy opowiedzieli o nowej produkcji z Samem Wilsonem w roli tytułowego superbohatera.

Kapitan Ameryka 4 - o czym opowie nadchodzący film o bohaterze?

Twórca serialu "The Falcon and the Winter Soldier" Malcolm Spellman opowiedział niedawno o tym, jakie konflikty czekają na Sama Wilsona w "Kapitanie Ameryce 4".  We wspomnianym serialu Sam Wilson i Bucky Barnes musieli się zmierzyć z superżołnierzami, którzy byli ulepszeni fizycznie w ten sam sposób, jak Steve Rogers/Kapitan Ameryka. Falcon nigdy nie skorzystał z serum i to właśnie ma być punktem zapalnym i jednym z motywów nadchodzącego filmu. 

Polecamy

Spellman pojawił się w podcaście Everyone Loves a Good Story, w którym opowiedział o "Kapitanie Ameryce 4":

Wierzę, że konflikt będzie polegał na "bezsilności" Sama Wilsona. To bardzo pasuje do filmów akcji. Co sprawiło, że "Szklana pułapka" jest klasykiem, to kwestia tego, przez co przeszedł, a nie to, kogo pokonał.
Polecamy

Następnie dodał jeszcze:

Przechodził po szkle z gołymi nogami. To jest coś, z czym ludzie mogą się identyfikować: "Ten sku*wysyn jest taki jak ja, a i tak walczy o życie niewinnych ludzi". Jaki bohater może być lepszy?

Spellman nie potwierdził informacji, że napisze "Kapitana Amerykę 4" z Dalanem Mussonem, który pomógł stworzyć odcinek "Truth", opowiadający o skomplikowanym przypadku superżołnierza Isiah Bradleya. Mężczyzna był usunięty z kart historii, a po uratowaniu swoich kolegów z batalionu został wysłany do więzienia na kilkadziesiąt lat.

Na razie data premiery filmu "Kapitan Ameryka 4" nie jest znana.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.