Obsada "Władcy Pierścieni" stworzyła hiphopowy musical na cześć trylogii [WIDEO]

20.12.2021 13:38
Obsada "Władcy Pierścieni" stworzyła hiphopowy musical na cześć trylogii [WIDEO] Fot. New Line Cinema / WingNut Films/Collection Christophel/East News

Amerykański publicysta i gospodarz talk-show Stephen Colbert jest jednym z największych fanów "Władcy Pierścieni" na świecie. Z tej okazji poprosił członków obsady o pomoc i stworzył musical, który podsumowuje produkcję.

Obsada Władcy Pierścieni i Stephen Colbert stworzyli rapowy musical

Razem z nim na scenie pojawili się znajomi ze Śródziemia - mowa tu oczywiście o gwiazdach oryginalnej serii. Są to: Elijah Wood (Frodo Motherfucking Baggins), Sean Astin ($amwise G), Billy Boyd (Big Pippin), Dominic Monaghan (Lil' Merry), Hugo Weaving, Andy Serkis, Orlando Bloom oraz Viggo Mortensen.

Polecamy

Nie zabrakło też muzyków z krwi i kości - towarzyszą im raperzy Method Man, Killer Mike, a także Anna Kendrick i Jon Batiste. 

Colbert wyjaśnił widzom, że "Late Show" zrobi sobie przerwę w emisji na czas Świat, więc jego świętowanie 20-lecia wydania "Drużyny pierścienia" nadeszło wcześniej, niż planowali. Dlatego też poprosił innych fanatyków Tolkiena o pomoc.

Polecamy

Efekt końcowy w postaci "The #1 Trilly" zobaczycie poniżej:

Przypominamy, że już we wrześniu 2022 roku, kiedy to na Amazon Prime Video pojawi się serial "Władca Pierścieni". 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.