Ofiara Teda Bundy'ego: wierzę, że trzeba go pokazać jako wspaniałą osobę

Kamil Kacperski
30.01.2019 10:35
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile|undefined Fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Jedna z ofiar Teda Bundy'ego, Kathy Rubin, wypowiedziała się na temat "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile", czyli filmu o seryjnym mordercy, w którym główną rolę zagra Zac Efron. 

Film "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" spotkał się ze sporym zainteresowaniem nie tylko świata filmowego, ale także muzycznego - w końcu jedną z ról gra sam James Hetfield z Metalliki. Na temat produkcji o seryjnym mordercy Tedzie Bundym wypowiedziała się jedna z kobiet, którą mężczyzna próbował zamordować - Kathy Rubin. 

Niedoszła ofiara Bundy'ego o filmie Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Telewizja TMZ poprosiła kobietę o wywiad dotyczący nadchodzącego filmu. Rubin stwierdziła, że ukazanie Bundy'ego jako przystojnego i czarującego mężczyzny nie jest jego gloryfikacją, a jedynie ukazaniem prawdy na jego temat:

Nie mam problemu z tym, że ludzie oglądają ten film, dopóki pamiętają i rozumieją, że oglądają osobę nienormalną. Wydaje mi się, że aby w to uwierzyć, należy go pokazać dokładnie takiego, jakim był. To nie jest gloryfikacja, to jest przedstawienie prawdy. Gdy mówią o nim wspaniałe i pozytywne rzeczy... to jest to, co widzieli, to jest to, co Bundy im pokazywał.

Podobne zdanie do całej sprawy ma również były prawnik Bundy'ego, John Henry Browne, który reprezentował mordercę w latach 70. i 80. Według niego charyzma Zaca Efrona może odgrywać ogromną rolę w zrozumieniu, czemu Bundy potrafił tak doskonale manipulować swoimi ofiarami. Zaznaczył jednak, że Efron nie może zapomnieć o "esencji zepsucia", która była obecna w seryjnym mordercy. 

Zobacz także: >> James Hetfield w filmie o Tedzie Bundym <<

Kiedy premiera filmu o Tedzie Bundym?

Pierwszy raz publiczności film został pokazany 26 stycznia 2019 roku na festiwalu w Sundance. Reżyserem "Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile" jest Joe Berlinger, autor filmu dokumentalnego o Metallicę zatytułowanego "Some Kind Of Monster". W produkcji oprócz Efrona i Hetfielda zobaczymy jeszcze m.in. Lily Collins, Johna Malkovicha, Jima Parsonsa, Haleya Joela Osmenta, Angelę Sarafyan, Dylana Bakera, Jeffreya Donovana oraz Terry'ego Kinne'a. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.