Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego

03.10.2019 09:43
The Gentlemen|undefined Fot. . kadr z wideo THE GENTLEMEN Trailer (2020)/YouTube

Guy Ritchie udostępnil zwiastun swojego nadchodzącego filmu. Film ma pomóc reżyserowi w powrocie do korzeni.

Guy Ritchie jest brytyjskim reżyserem, który ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji. Twórca jest odpowiedzialny za stworzenie dwóch części "Sherlocka Holmesa". W 2015 roku nakręcił "Kryptonim U.N.C.L.E.", dwa lata później na wielkie ekrany trafił "Król Artur: Legenda miecza", który okazał się finansową katastrofą. W 2019 roku o twórcy zrobiło się głośno za sprawą aktorskiego remake'u bajki Disneya "Aladyn". Teraz reżyser wraca z propozycją najnowszego filmu. Mowa o "The Gentlemen".

Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego

Oficjalny zwiastun produkcji pojawił się w sieci 2 października 2019 roku. Film opowie historię Mickey’a Pearsona, który zbudował imperium marihuany w Londynie. W końcu bohater stara się je spieniężyć, ale trafia na niewłaściwych ludzi.

Przeczytaj także

W obsadzie znaleźli się sami świetni aktorzy. Na wielkim ekranie zobaczymy Matthew McConaughey, Charliego Hunnama, Henry'ego Goldinga, Michelle Dockery, Jeremy'ego Stronga, Eddiego Marsana, Colina Farrella i Hugh Granta. Kiedy odbędzie się premiera najnowszego filmu? Okazuje się, że już niebawem. Produkcja ujrzy światło dzienne 24 stycznia 2020 roku.

Zobacz także: "Sherlock Holmes 3": Jude Law ujawnił pierwsze szczegóły nadchodzącego filmu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.