"Opiekunka": powstanie sequel horroru komediowego. Kiedy premiera?

16.08.2019 14:26
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Opiekunka"

Kontynuacja horroru o satanistycznej niani otrzymała zielone światło. Kiedy możemy się spodziewać premiery "Opiekunki 2"?

"Opiekunka" to cieszący się sporą popularnością film Netfliksa, który łączy w sobie elementy horroru i komedii. Dla wszystkich fanów dzieła McG mamy dobrą wiadomość - powstanie kontynuacja.

"Opiekunka" - powstanie sequel horroru komediowego

Jak donosi portal Production Weekly, czeka nas kontynuacja "Opiekunki" z 2017 roku. Film reżysera znanego jako McG przedstawia historię 12-letniego Cole'a, który podkochuje się w swojej niezwykle seksownej opiekunce. Pewnej nocy, ku swemu przerażeniu, odkrywa, że kobieta należy do satanistycznej sekty składającej ofiary z ludzi

Przeczytaj także

Zgodnie z doniesieniami Production Weekly zdjęcia do "Opiekunki 2" mają ruszyć w październiku 2019 roku. Za kamerą ponownie stanie McG, zaś scenariusz wyjdzie spod pióra Dana Lagany. Na obecną chwilę nie ogłoszono choćby przybliżonej daty premiery, ani informacji castingowych. Fabuła również owiana jest tajemnicą. 

Zobacz też: Najlepsze horrory 2019 roku [RANKING]

 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.