Oto Tom Holland jako Nathan Drake w pierwszym zdjęciu z "Uncharted". Wygląda świetnie

23.10.2020 10:22
Oto Tom Holland jako Nathan Drake w pierwszym zdjęciu z "Uncharted". Wygląda świetnie Fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/East news

Sic parvis magna - Sony nareszcie podzieliło się pierwszymi zdjęciami z nadchodzącego filmu "Uncharted" na podstawie serii gier o tym samym tytule. W roli głównej Tom Holland.

Filmowa wersja "Uncharted" miała bardzo trudną historię. Z projektu odchodzili reżyserowie, zmieniała się obsada, a także pomysły na film. W końcu jednak Sony zdecydowało się na zaangażowanie do produkcji Toma Hollanda, Marka Wahlberga, a Ruben Fleischer (m.in. "Venom") został reżyserem, który jako jedyny nie odszedł z projektu i miejmy nadzieję, doprowadzi zdjęcia do końca.

Uncharted - oto pierwsze zdjęcia z filmu 

Na potwierdzenie tego, że film faktycznie powstaje i i ma się dobrze, Sony udostępniło pierwsze oficjalne zdjęcia z planu "Uncharted". Wśród nich pojawiły się: tajemniczy klucz w środku magicznie wyglądającej komnaty (kadr wygląda jakby był żywcem wyciągnięty z gier), książka przedstawiająca Francisa Magellana (przynajmniej tak wnioskujemy po dostępnym fragmencie tekstu), a także fotka z rozmowy Toma Hollanda i Nolana Northa - North grał oczywiście Nathana Drake'a we wszystkich grach z serii "Uncharted".  

Przeczytaj także

Na tym się jednak nie skończyło. Niedługo później Tom Holland zażartował na Twitterze, że Nolan North pozwolił mu na wrzucenie pierwszej oficjalnej fotki z filmu. To według niego sprawiło, że Sony nie może go teraz zwolnić, więc aktor podzielił się zdjęciem Nathana Drake'a z nadchodzącego "Uncharted". I trzeba przyznać, że Holland prezentuje się całkiem nieźle jako współczesny poszukiwacz przygód.

Zresztą zobaczcie sami:

 

"Miło was poznać, nazywam się Nate" - takimi słowami Holland przywitał się z fanami na Twitterze. Nieco innym torem poszły inne oficjalne konta filmu "Uncharted", które natomiast przywołały znane powiedzenie "śmiałym szczęście sprzyja", co pasuje idealnie do klimatu tej serii.

W produkcji oprócz Toma Hollanda zobaczymy również m.in. Marka Wahlberga w roli Sully'ego, czyli "mentora" Nathana oraz Antonio Banderasa, który wcieli się w przeciwnika młodego poszukiwacza przygód/skarbów. Premiera "Uncharted" jest planowana na 16 lipca 2021 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.