Oto pierwsza zapowiedź "Borata 2". Poznaliśmy też datę premiery filmu

30.09.2020 10:21
Oto pierwsza zapowiedź "Borata 2". Poznaliśmy też datę premiery filmu Fot. 20th Century Fox/courtesy Everett Collection

W sieci pojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź "Borata 2", który opowie o Ameryce Trumpa. W wideo słyszymy, że to m.in. "silny, twardy wojownik, dzięki któremu żyje jeszcze 350 milionów Amerykanów".

Jak podaje Deadline, Amazon Studios oficjalnie kupił prawa do nowego filmu Sachy Barona Cohena. Aktor ponownie wcieli się w tytułowego Borata, a sam film pojawi się już niedługo, ponieważ premiera jest planowana na koniec października 2020 roku. Twórcom zależało, by pojawił się na Amazon Prime jeszcze przed wyborami prezydenckimi w USA, bo jak sugeruje pierwszy zwiastun, to właśnie o Ameryce Trumpa opowie film. 

Borat 2 - znamy datę premiery filmu

Kontynuacja "Borata" doczekała się bowiem pierwszej oficjalnej zapowiedzi - ta była sprytnie zaplanowana na wieczór pierwszej debaty prezydenckiej między Joe Bidenem z Demokratów i obecnie panującym Republikaninem, Donaldem Trumpem. Co ciekawe, teaser został udostępniony na fikcyjnym koncie kazachskiego rządu i gratulował Trumpowi wygranej... na 45 minut przed rozpoczęciem debaty. 

Przeczytaj także

Wideo możecie zobaczyć poniżej:

Film był nakręcony tak szybko, jak się tylko dało. Już dzień po zmniejszeniu restrykcji dot. filmowania, Cohen i mała ekipa wyruszyli na ulice USA, by poznać prawdę na temat codziennego życia w Ameryce. Dokładna data premiery "Borata 2" jest nieznana - wiemy na pewno, że zadebiutuje jeszcze przed końcem października.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.