Pierwszy zwiastun rebootu "Laleczki Chucky"... bez laleczki Chucky

Sergiusz Kurczuk
11.02.2019 13:27
kadr z filmu Laleczka Chucky|undefined Fot. kadr z filmu Laleczka Chucky

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowej wersji horroru "Laleczka Chucky". Niestety w pierwszej zapowiedzi nie zobaczymy, jak prezentuje się tytułowa zabawka.

Kiedy wytwórnia Metro-Goldwyn-Mayer poinformowała o pracach nad odświeżoną wersją serii "Laleczka Chucky", fani horrorów zareagowali bardzo różnie. Jedni uważali, że najwyższa pora by zaprezentować młodszemu pokoleniu nowe wydanie słynnego filmu sprzed ponad 30 lat. Inni wystraszyli się, że Hollywood znowu sięgnie po klasykę i stworzy gniot wyprodukowany jedynie do zarabiania pieniędzy. Na razie trudno oceniać, jak będzie wyglądał reboot "Laleczki Chucky", bo twórcy byli dość powściągliwy w prezentowaniu materiałów promocyjnych. W końcu zadebiutował jednak pierwszy zwiastun filmu. Jak się prezentuje?

"Laleczka Chucky" - zwiastun nowej wersji horroru

Sama informacja o reboocie serii nie była aż tak wielkim ciosem dla radykalnych fanów przygód morderczej zabawki, jak fakt, że nowy film całkowicie odmieni genezę tytułowego bohatera. Tym razem Chucky nie będzie zwykłą lalką, ale produktem na miarę XXI wieku - cybernetyczną zabawką, która zwróci się przeciwko ludziom. Na razie nie wiadomo, jak twórcy wprowadzą czynnik paranormalny. Zła siła podpowie jednak hakerowi, by zainfekował system operacyjny Chucky'ego. Czym to poskutkuje? Przekonajcie się sami!

Jak widać, twórcy zwiastuna postanowili pójść w ślady osób odpowiedzialnych za marketing "Venoma". Zamiast pokazać tytułowego bohatera, na którego czekają tysiące fanów na całym świecie, widzimy jedynie wprowadzenie do fabuły i koszmarny efekt działań Chucky'ego. Co prawda pojawiają się momenty, w których widzimy fragmenty zabójczej zabawki, ale nadal nie wiemy, czy nowa wersja będzie przypominać oryginał. Scena, w której Chucky trzyma nóż, wskazuje, że prawdopodobnie twórcy nie odejdą od klasycznego ubranka lalki - dżinsowych ogrodniczek i pasiastej bluzeczki.

"Laleczka Chucky" - kiedy premiera rebootu?

Na nową laleczkę Chucky w pełnej krasie będziemy musieli poczekać do kolejnego zwiastuna. Za produkcję odpowiadają producenci hitu "To". W rolach głównych zobaczymy Aubrey Plazę, Briana Tyree Henry'ego, Gabriela Batemana, Davida Lewisa oraz Tya Consiglio. Premiera została zaplanowana na czerwiec 2019 roku, ale na razie nie podano dokładnej daty. Co ciekawe, równolegle trwają prace nad serialem telewizyjnym, który będzie bezpośrednią kontynuacją oryginalnej serii filmów.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.