Pixar stworzy animację z Tomem Hollandem, Julią Louise-Dreyfus i Chrisem Prattem w rolach głównych. O czym będzie "Onward"?

Sergiusz Kurczuk
13.12.2018 10:30
Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louise-Dreyfus|undefined Fot. Adriana M. Barraza / WENN.com/agestock/East News/EAST NEWS/Apega / WENN.com/agestock/East News

Disney potwierdził, że studio Pixar pracuje nad nową animacją, w której wystąpią Tom Holland, Chris Pratt i Julia Louise-Dreyfus. Kiedy "Onward" trafi do kin?

Chociaż nie wyszła jeszcze czwarta część "Toy Story" studio Pixar nie próżnuje i już zapowiedziano kolejną animację, nad którą niebawem rozpoczną się prace. Zaprezentowano nie tylko tytuł i logo filmu, ale wymieniono również czwórkę aktorów, którzy zagrają główne role w produkcji. O czym będzie "Onward"?

"Onward" - nowy film Pixar z Tomem Hollandem, Julią Louise-Dreyfus, Chrisem Prattem i Octavią Spencer w rolach głównych

12 grudnia 2018 roku Disney zapowiedział, że ma w planach kolejną animację. Na Twitterze studia Pixar pojawiła się oficjalna informacja dotycząca filmu "Onward".

Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem, że w naszym następnym filmie - "Onward" wystąpią Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louise-Dreyfus i Octavia Spencer. Trafi do kin 6 marca 2020 roku!

Do produkcji zaangażowano gwiazdy Marvel Studios - Toma Hollanda, który wciela się w Spider-Mana oraz Chrisa Pratta, grającego Star-Lorda. W obsadzie znalazły się również Julia Louise-Dreyfus znana z serialu "Kroniki Seinfelda" a także Octavia Spencer, która wystąpiła ostatnio w "Kształcie wody"

W komunikacie prasowym dotyczącym filmu pojawił się krótki opis fabuły. Jak zapowiada się "Onward"?

Film Pixara "Onward" jest osadzony na przedmieściach w świecie fantasy. Produkcja przedstawia dwóch nastoletnich elfich braci, którzy wplątują się w niesamowitą przygodę i odkrywają, że wciąż gdzieś tam tli się jeszcze magia.

Opis nie jest zbyt rozbudowany, ale nakierowuje przyszłych widzów na to, czego mogą się spodziewać po filmie. Reżyserem "Onward" został Dan Scanlon, który był odpowiedzialny za animację "Uniwersytet potworny". Producentem filmu został Kori Rae. Scanlon jest zadowolony, że wyreżyseruje nową produkcję Pixara, ponieważ historię, która pojawi się w filmie, traktuje bardzo osobiście. Przypomina mu jego własną relację z bratem.

"Onward"- kiedy premiera?

No nową animację musimy jeszcze trochę poczekać. Twórcy zdradzili, że "Onward" zadebiutuje dopiero 6 marca 2020 roku. Na pocieszenie dla fanów produkcji Pixara przypominamy, że 9 sierpnia 2019 roku do kin trafi "Toy Story 4".

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.