Powstaje bożonarodzeniowa komedia romantyczna o lesbijkach. W rolach głównych Kristen Stewart i Mackenzie Davis

Sergiusz Kurczuk
25.01.2019 16:15
Mackenzie Davis i Kristen Stewart |undefined Fot. FayesVision / WENN.com/agestock/East News, LAURENT LAURENT VU/SIPA/SIPA/East News

W nadchodzącej świątecznej komedii romantycznej o lesbijkach pod tytułem "Happiest Season" wystąpią Kristen Stewart ("Zmierzch") i Mackenzie Davis ("Blade Runner 2049").

Okres świąt Bożego Narodzenia sprzyja powstawaniu komedii romantycznych i innych produkcji opowiadających o głębokich uczuciach bohaterów. Trwają prace nad filmem "Happiest Season", który opowie o miłości dwóch kobiet. W filmie, za który odpowie wytwórnia TriStar, potwierdzono już rolę Kristen Stewart znanej między innymi z serii "Zmierzch". Do obsady najprawdopodobniej dołączy również Mackenzie Davis ("Blade Runner 2049"), która wcieli się w drugą protagonistkę i partnerkę Stewart.

"Happiest Season" - świąteczna komedia romantyczna o lesbijkach

Informację na temat obsady "Happiest Season" podał serwis The Hollywood Reporter. Film skupi się na młodej kobiecie, która planuje oświadczyć się swojej dziewczynie podczas rodzinnego spotkania z okazji świąt Bożego Narodzenia. W trakcie przygotowań do świąt okazuje się, że jej partnerka nie powiedziała swoim konserwatywnym rodzicom prawdy na temat orientacji seksualnej. Scenarzystkami filmu są Clea DuVall i Mary Holland. DuVall  w 2016 roku wyreżyserowała doceniony podczas festiwalu filmowego w Sundance niezależny komediodramat pod tytułem "Interwencja". Odpowie również za reżyserię "Happiest Season". Film będzie jej debiutem reżyserskim w dużym studiu filmowym. Producentami komedii zostali Marty Bowen, Isaac Klausner oraz Jaclyn Huntling.

Na razie nie potwierdzono oficjalnie, że Davis wystąpi w "Happiest Season". Obecnie aktorka prowadzi negocjacje z twórcami filmu dotyczącego swojego kontraktu. Jedną z ostatnich ról Davis był występ w filmie "Tully", gdzie zagrała u boku Charlize Theron. Jest również zaangażowana w powstającą 6. część "Terminatora" w reżyserii Tima Millera. W kontynuacji słynnej serii science fiction wcieli się w wyszkoloną w walce zabójczynię. Kristen Stewart wystąpi natomiast jako jedna z Aniołków Charliego w nadchodzącym reboocie serii. 

"Happiest Season" - kiedy premiera filmu?

Na razie twórcy nie potwierdzili, kiedy "Happiest Season" trafi na ekrany kin. Prawdopodobnie premiera komedii romantycznej odbędzie się dopiero w święta 2020 roku. Produkcja jest obecnie na bardzo wczesnym etapie prac, więc trudno wyobrazić sobie, by w ciągu niecałego roku powołano do życia gotowy film.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.