Powstał zestaw LEGO z "Parku Jurajskiego". W jego skład wchodzi półnaga figurka Jeffa Goldbluma

12.06.2019 15:12
kadr z filmu Park Jurajski|undefined Fot. kadr z filmu Park Jurajski

Fani "Parku Jurajskiego", LEGO i Jeffa Goldbluma będą mieli powód do radości. Już niedługo do sprzedaży trafi nowy zestaw popularnych duńskich klocków.

Kiedy w 1993 roku Steven Spielberg powołał do życia "Park Jurajski", nikt nie spodziewał się, że po 26 latach nie tylko powstaną kolejne filmy osadzone w tym samym świecie, ale popularnością będą cieszyć się również wszelkie gadżety związane z ożywionymi dinozaurami. Już niedługo miłośnicy oryginalnego "Parku Jurajskiego" będą mogli odtworzyć ulubione sceny z filmu dzięki najnowszemu zestawowi LEGO.

LEGO Park Jurajski – zestaw dla fanów filmu Stevena Spielberga

Od wielu lat LEGO wchodzi we współpracę ze znanymi markami filmowymi i powołuje do życia zestawy inspirowane kinowymi i telewizyjnymi hitami. Wystarczy chociażby wymienić "Harry’ego Pottera", "Stranger Things" czy "Gwiezdne Wojny". Niebawem plastikowej odsłony doczeka się również pierwsza część "Parku Jurajskiego". Nowy zestaw będzie składał się z ponad 3 tysięcy elementów. Jego twórcy nie zapomnieli nawet o słynnej scenie, w której grany przez Jeffa Goldbluma Ian Malcolm, prezentuje swoją klatę.

LEGO Fot. foto: materiał promocyjny
LEGO Fot. foto: materiał promocyjny

Miniaturowy półnagi Malcolm to tylko początek góry lodowej. Osoby, które nabędą zestaw będą mogły zbudować ogromne wrota oddzielające tytułowy park od reszty świata, ale gwiazdą pudełka będzie zapewne pokaźna figurka tyranozaura do własnoręcznego złożenia.

Przeczytaj także

Jeff Goldblum to nie jedyna gwiazda "Parku Jurajskiego", która doczeka się swojej zminiaturyzowanej wersji. W zestawie pojawią się również bohaterowie grani przez Sama Neila, Laurę Dern, Richarda Attenborougha, Samuela L. Jacksona oraz Wayne'a Knighta.

LEGO Fot. foto: materiał promocyjny

Zestaw LEGO "Park Jurajski" trafi do sprzedaży (przynajmniej w USA) 2 lipca 2019 roku. Jego cena będzie wynosić około 250 dolarów, czyli mniej więcej równowartość tysiąca złotych.

Zobacz też: Chłopak z "Parku Jurajskiego" po 25 latach skarży się na dinozaury: velociraptor uderzył mnie w głowę! 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.