Powstanie "Wonder Woman 3"! Reżyserka odpowiada, że to będzie "jej ostatni" film

03.08.2020 10:31
Powstanie "Wonder Woman 3"! Reżyserka odpowiada, że to będzie "jej ostatni" film Fot. materiały prasowe/Warner Bros.

Niedługo odbędzie się premiera filmu "Wonder Woman 84". Z tej okazji reżyserka Patty Jenkins podzieliła się swoimi przemyśleniami dot. przyszłości serii.

Jenkins niedawno udzieliła wywiadu portalowi Geek, w którym wyjaśniła, że następny film o superbohaterce będzie jej ostatnią przygodą z Wonder Woman. Pierwsza odsłona była wielkim hitem dla filmów spod znaku DC, więc reżyserka najprawdopodobniej mogłaby pracować nad kolejnymi produkcjami spod znaku Detective Comics bez najmniejszego problemu. Ale Jenkins nie chce też przesadzać w drugą stronę.

Powstanie Wonder Woman 3. Ostatni film z serii?

Według niej, osiągnęła już sporo w serii - dlatego nawet trudno jest jej wyobrazić sobie, co może zawrzeć w "Wonder Woman 3":

WW84 dało mi szansę na spróbowanie mnóstwa rzeczy, których nie mogłam wrzucić do oryginalnego filmu. Byłam niezwykle szczęśliwa, że mogłam opowiedzieć historię jej początku - ale to były jej narodziny, nie widzieliśmy w pełni, co może osiągnąć. Teraz mam okazję pokazać szczyt jej możliwości.Z drugiej strony pamiętałam zawsze, że ona jest Boginią, która chce pomóc ludzkości - ona nie pokonuje złych ludzi, ona chce im pokazać, jak mogą być lepsi. Następny film będzie pewnie moją ostatnią przygodą z Wonder Woman, więc muszę w nim pokazać wszystko, co chcę. To będzie trudne i musimy zachować ostrożność.
Przeczytaj także

Jenkins w rozmowie z Total Film wyjaśniła też, że na razie nie chce myśleć o kolejnej odsłonie "Wonder Woman". Wszystko po to, by odświeżyć sobie umysł:

Nie uda mi się wymyślić czegoś dobrego, dopóki nie wyjdzie "Wonder Woman 1984", ponieważ chcę sobie odświeżyć umysł i zająć się czymś innym. Ale tak, mam pomysł na to, jak pierwszy film ma się łączyć z drugim, z produkcją o Amazonkach i potem jeszcze z trzecim.

"Wonder Woman 1984" ma zadebiutować w kinach w październiku 2020 roku. Plany mogą oczywiście ulec zmianie ze względu na obecną sytuację na świecie.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.