Poznaliśmy szczegóły dotyczące "Na noże 2". Co nowego w kontynuacji przeboju?

10.02.2020 10:28
|undefined Fot. kadr z film "Na noże"/Lionsgate

Reżyser i scenarzysta Rian Johnson pojawił się na czerwonym dywanie podczas Oscarów 2020, gdzie opowiedział co nieco o kontynuacji swojego przeboju z 2019 roku.

Przygody detektywa Benoita Blanca (w tej roli Daniel Craig) okazały się być nieco niespodziewanym hitem 2019 roku. Rodzina Thrombeyów okazała się być dobrymi oponentami dla przedziwnego detektywa, ale jak twierdzi Rian Johnson, ich historia jest już zakończona, a pan Blanc będzie rozwiązywał kolejną łamigłówkę. Nowej zbrodni będzie oczywiście towarzyszyć również całkowicie nowa obsada. 

Na noże 2 - co wiemy na temat kontynuacji hitu z Danielem Craigiem

Reżyser i scenarzysta pojawił się na rozdaniu Oscarów w Los Angeles, gdzie udzielił sporo wywiadów na czerwonym dywanie. W trakcie rozmowy z Variety, Johnson przyznał, że jedyną postacią powracającą w "Na noże 2" będzie Benoit Blanc, odgrywany przez Daniela Craiga:

Na pewno powróci Daniel Craig, który gra detektywa Benoita Blanca. Oprócz tego - nie mam pojęcia, wszystko jest dozwolone. Będzie całkowicie nowa obsada.
Przeczytaj także

Johnson zgromadził bardzo dobrą grupę aktorów do grania wspomnianej rodziny Thrombeyów, więc dorównanie jej może być trudne. Twórca jest jednak zbyt zajęty ekscytacją z powodu kompletowania nowej załogi, by przejmować się presją pokonywania samego siebie:

Ja chcę ich wszystkich! Po prostu pokaż mi ich palcem. Rzuć kamieniem na tym czerwonym dywanie i gwarantuje ci, że trafisz kogoś, kogo chciałbym zobaczyć w swoim filmie.

Film "Na noże" zadebiutował w polskich kinach 29 listopada 2019 roku. Zarobił prawie 300 milionów dolarów w międzynarodowym box-offisie, a powstanie 2. części potwierdziło studio Lionsgate na początku lutego 2020 roku.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.