Prace nad "Ant-Manem 3" ruszą wcześniej, niż przypuszczano. Kiedy zobaczymy nowy film?

AKTUALIZACJA 09.07.2020 09.07.2020 10:56
AKTUALIZACJA 09.07.2020 09.07.2020 10:56
Prace nad "Ant-Manem 3" ruszą wcześniej, niż przypuszczano. Kiedy zobaczymy nowy film? Fot. materiały prasowe/Marvel Studios

W 2019 roku Marvel podzielił się rozpiską dot. przyszłości Marvel Cinematic Universe. Poznaliśmy wówczas daty premiery wielu nadchodzących filmów, ale wśród nich brakowało "Ant-Mana 3".

Marvel Studios wciąż nie zdradziło daty premiery "Ant-Mana 3", chociaż swoje daty debiutu otrzymały odległe filmy pokroju "Thora: Love and Thunder". Wygląda jednak na to, że kolejne przygody Scotta Langa i Hope Van Dyne nie są aż tak odległe, niż mogłoby się wydawać. Cóż, niedawno nawet Michael Douglas stwierdził, że niedługo pojawią się nowe, "duże" informacje na temat przyszłości człowieka-mrówki.

Ant-Man 3 - produkcja ruszy już latem 2021 roku?

Jak podaje portal comicbookmovie.com, scenariusz do filmu przygotuje Jeff Loveness, który tworzył skrypty do m.in. "Ricka i Morty'ego". Inne doniesienia ze strony Murphy's Multiverse głoszą natomiast, że produkcja filmu ma ruszyć w czerwcu 2021 roku w Atlancie. To natomiast oznaczałoby, że "Ant-Man 3" mógłby zadebiutować na początku 2023 roku, czyli niedługo po wspomnianym "Thorze: Love and Thunder".

Przeczytaj także

Tajemnicą okryta jest za to warstwa fabularna filmu - spekuluje się, że Cassie Lang stanie się teraz młodą bohaterką o pseudonimie Stature lub Stinger. Wszystko przez to, że widzieliśmy jej doroślejszą wersję pod koniec "Avengers: Endgame". Plotkuje się również o tym, że głównym przeciwnikiem rodziny Langów ma być jeden z popularniejszych złoczyńców Marvela, M.O.D.O.K.

Biorąc pod uwagę plotki, że Marvel zrezygnował z udziału w Comic-Conie w wersji domowej, to zanim poznamy poważniejsze szczegóły nt. "Ant-Mana 3" może minąć jeszcze sporo czasu. Jesteśmy jednak pewni, że po wydarzeniach z "Endgame", kiedy Scott Lang pomógł uratować wszechświat, to jego bohater stanie się ważniejszą postacią w MCU. Ciekawe, jak reżyser Payton Reed wykorzysta ten potencjał.

Przeczytaj także

 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.