Rafał Zawierucha i Margot Robbie jako Roman Polański i Sharon Tate na zdjęciach z planu „Once Upon a Time in Hollywood”

Natalia Hluzow
10.09.2018 11:59
Margot Robbie Rafał Zawierucha|undefined Fot. CAP/FB/Capital Pictures/East News; Jarosław Sosiński / Watchout Productions

W sieci pojawiły się pierwsze fotografie z planu „Once Upon a Time in Hollywood” przedstawiające Rafała Zawieruchę w roli Romana Polańskiego obok Margot Robbie wcielającej się w Sharon Tate.

Wiadomość o tym, że Rafał Zawierucha wcieli się w Romana Polańskiego w najnowszym filmie Quentina Tarantino była jedną z najgłośniejszych informacji o „Once Upon a Time in Hollywood” w polskich mediach. Polski aktor już w sierpniu 2018 wyjechał do Los Angeles, gdzie przystąpił do pracy z jednym z najsłynniejszych współczesnych reżyserów świata. W sieci pojawiły się pierwsze fotografie z planu, które ukazują Zawieruchę w roli Polańskiego wraz z Margot Robbie w roli Sharon Tate. 

Rafał Zawierucha jako Roman Polański: zdjęcia z filmu „Once Upon a Time in Hollywood”

Fani Quentina Tarantino uważnie śledzą poczynania reżysera, który kręci właśnie swój najnowszy film na ulicach Los Angeles. Dlatego też do internetu co chwila trafiają zdjęcia zrobione ukradkiem przez gapiów, na których pojawiają się przede wszystkim Leonardo DiCaprio i Brad Pitt, Al Pacino i Margot Robbie. 8 sierpnia 2018 pojawiło się natomiast pierwsze zdjęcie przedstawiające hollywoodzkie małżeństwo kreowane przez Rafała Zawieruchę i Margot Robbie:

Robbie i Rafał Zawierucha zostali podpatrzeni podczas kręcenia Once Upon a Time in Hollywood w środę 5 września w Los Angeles. Zdjęcie pozwala na pierwszy rzut oka na Zawieruchę w roli Romana Polańskiego, który ma odegrać kluczową rolę w filmie. Po przełomowym występie Sharon Tate w filmie Dolina lalek ('67) i hicie Polańskiego Dziecko Rosemary ('68) para dołączyła do grona wychwalanego pokolenia młodych aktorów i reżyserów i miała szanse szybko stać się jedną z najpopularniejszych par w Hollywood.

Na fotografii nie widać być może zbyt wiele, jednak możemy dostrzec fryzurę Zawieruchy stylizowaną na tę, jaką przez długi czas nosił Roman Polański. Co ciekawe, na pierwszym zdjęciu pojawia się też członek ekipy filmowej, który do złudzenia przypomina... Geralta z Rivii. Czyżby w „Once Upon a Time in Hollywood” miało znaleźć się więcej polskich akcentów?

Wiedźmin Fot. foto: Wiedźmin w Once Upon A Time in Hollywood/ screen z instagrama

„Once Upon a Time in Hollywood” - kiedy premiera?

Najnowszy film Tarantino opowie o zmieniającej się kulturze w Hollywood u schyłku lat 60., w której nie potrafią odnaleźć się główni bohaterowie – Rick Dalton (DiCaprio) i Cliff Booth (Pitt). Istotną rolę w ich historii mają odegrać Sharon Tate (Robbie) i Roman Polański (Zawierucha). Na ekranie pojawią się też współczesne gwiazdy kina i telewizji w rolach ówczesnych gwiazd kina oraz członków sekty, która zamordowała Sharon Tate i jej przyjaciół. W rolę przywódcy Rodziny, Charlesa Mansona, wcieli się Damon Herriman.

„Once Upon a Time in Hollywood” trafi do kin 26 lipca 2019 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.