"Red Notice" - zobaczcie nowy zwiastun hitu z Johnsonem, Reynoldsem i Gadot

22.10.2021 11:42
"Red Notice" - zobaczcie nowy zwiastun hitu z Johnsonem, Reynoldsem i Gadot Fot. materiały prasowe/Netflix

Niedawno pojawił się kolejny zwiastun "Red Notice", czyli najdroższego filmu Netflix w historii. Zobaczcie zapowiedź projektu z Gal Gadot, Dwayne'em Johnsonem i Ryanem Reynoldsem w rolach głównych.

Red Notice - zobaczcie nowy zwiastun nadchodzącego blockbustera Netflix

"Red Notice" to wysokobudżetowa produkcja Netfliksa, która już niebawem trafi na platformę streamingową. W filmie występują Dwayne Johnson, Gal Gadot i Ryan Reynolds, co już jest zwiastunem niezłego kina akcji okraszonego sporą dawką humoru. Dodatkowo reżyser Rawson Marshall Thurber ma na swoim koncie takie produkcje jak "Agent i pół", "Millerowie" czy "Drapacz chmur", więc doświadczenia w komediach akcji ma sporo.

Polecamy

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun "Red Notice" z gwiazdorską obsadą. Film skupia się na agencie FBI (Johnson), który próbuje zapobiec kradzieży wartościowych dzieł. W wyniku wielu nieporozumień jest zmuszony do współpracy ze złodziejem (Reynolds) i próbują zatrzymać oszustkę (Gadot), planującą ukraść bezcenne artefakty z czasów Kleopatry.

Szybko okazuje się, że stawka jest wyższa, niż pierwotnie zakładali. Zwiastun obiecuje nam dużo scen akcji, dużo humoru i czarujące kreacje głównej trójki aktorów. Zobaczcie zapowiedź "Red Notice": 

Polecamy

Rawson Marshall Thurber odpowiada za scenariusz i reżyserię filmu, jest też jednym z jego producentów obok Dwayne'a Johnsona, Beau Flynn, Dany'ego Garcii i Hirama Garcii. 

Film miał kosztować 150 mln dolarów (z czego pokaźną część pochłonęły gaże gwiazd), co czyni go jedną z najdroższych produkcji serwisu. Możemy wywnioskować, że będziemy mieli do czynienia z produkcją w stylu "Deadpoola" (tyle, że bez supermocy).

Premiera "Red Notice" na Netflix została zapowiedziana na 12 listopada 2021 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.