Rob Zombie pokazał zwiastun "Rodziny Potwornickich". Wygląda... przaśnie [WIDEO]

14.07.2022 11:44
Rob Zombie pokazał zwiastun "Rodziny Potwornickich". Wygląda... przaśnie [WIDEO] Fot. Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Nareszcie doczekaliśmy się oficjalnego zwiastuna filmu "Rodzina Potwornickich" napisanego i wyreżyserowanego przez Roba Zombie. Zobaczcie materiał poniżej.

Rodzina Potwornickich od Roba Zombie z przaśnym zwiastunem

"Przerysowane" i "stylizowane" nawet w ćwiartce nie oddaje tego, co widzimy na ekranie w zwiastunie "Rodziny Potwornickich" według Roba Zombie. Reżyser (i scenarzysta) dwoił się i troił, żeby przygotować kompletnie odklejony od rzeczywistości film o gotyckich ikonach i raczej to mu się udało.

Polecamy

Lily, Herman i dziadek wyglądają jak żywcem wyciągnięci z innego wymiaru, a cała otoczka tylko podkreśla absurd, który z ekranu się dosłownie wylewa. Zadanie zostało zatem chyba wykonane, więc chapeu bas panie Zombie. Zobaczcie, czy jego wizja spodoba się również i wam:

Główne role w produkcji zagrają Sheri Moon Zombie (prywatnie żona artysty) i Jeff Daniel Philips, którzy wcielą się kolejno w Lily i Hermana Potwornickich. Szaloną rodzinkę mieliby dopełniać natomiast Richard Brake, Dan Roebuck, Jorge Garcia i Cassandra Peterson. Rob Zombie nie tylko wyreżyseruje film, ale również napisał scenariusz.

Universal zdradził również, że film ma zadebiutować już we wrześniu 2022 roku. Nie wiemy jednak, czy doczeka się szerokiej międzynarodowej dystrybucji, czy trafi gdzieś na streaming.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.