Robert Pattinson nie rozumie, dlaczego został Batmanem

04.10.2019 12:41
Robert Pattinson|undefined Fot. The Canadian Press/Associated Press/East News

Jak się tu znalazłem? - takie pytanie zadał sobie kiedyś prawdopodobnie każdy. Większość z nas kontempluje jednak w domowym zaciszu, z daleka od błysku aparatów i kamer. Robert Pattinson nie miał jednak takiego komfortu i przyznał się publicznie, że nie ma pojęcia dlaczego jest nowym Batmanem.

Kilka miesięcy temu światem zatrzęsła informacja o tym, że Robert Pattinson zostanie nowym Batmanem w planowanej filmowej trylogii Matta Reevesa. Wiele osób uważa, że zatrudnienie do tej roli gwiazdora "Sagi Zmierzch" było błędem. Ale tak samo wiele osób nie wie również o tym, iż od zakończenia pracy nad serią Pattinson zaczął grać w najbardziej odjechanych i niezależnych filmach, jakie mógł znaleźć. Wszystko po to, by udowodnić swój aktorski kunszt.

Pattinson nie rozumie, dlaczego zagra Batmana

Można jednak powiedzieć, że dobór Pattinsona był niespodziewany i być może trochę niezrozumiały. Jeżeli wy również tak uważacie, to nie jesteście sami - Pattinson przyznał bowiem w rozmowie z Esquire UK, że on również nie rozumie, dlaczego dostał rolę Mrocznego Rycerza:

To jest dla mnie szalone. Byłem tak daleko od myślenia o Batmanie w kategorii "realny projekt". Dosłownie nie rozumiem, jakim cudem dostałem tą rolę, tak naprawdę.
Przeczytaj także

Na razie nie zdradzono szczegółów dotyczących produkcji. Wiadomo, że w głównej roli wystąpi Pattinson, film opowie o młodości herosa, a także kiedy "The Batman" trafi na ekrany kin. Premiera odbędzie się 25 czerwca 2021 roku, więc fani Mrocznego Rycerza muszą uzbroić się w cierpliwość. Miłośnicy DC mogą jednak zapomnieć na chwilę o oczekiwaniach, ponieważ już 4 października 2019 roku zobaczymy "Jokera".

Zobacz także: "Batman": czarny charakter zarobi dwa razy więcej niż główny bohater?

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.