Scarlett Johansson kończy z Marvelem? Który film będzie jej ostatnim?

23.07.2019 11:26
Foto: Everett Collection/EastNews|undefined Fot. Everett Collection/EastNews

Scarlett Johansson zdradziła, czy kończy swoją przygodę z Marvel Studios.

Scarlett Johansson to jedna z największych gwiazd Kinowego Uniwersum Marvela. Odgrywana przez nią postać Natashy Romanoff należała do oryginalnej szóstki Avengers i pojawiła się w wielu produkcjach w obrębie uniwersum. Czy przyszedł czas się pożegnać?

Scarlett Johansson kończy z Marvelem?

Już za kilka miesięcy, bo 1 maja 2020 roku, na ekranach kin zawita solowy film o przygodach Czarnej Wdowy. Zgodnie z doniesieniami, akcja filmu ma być umiejscowiona po wydarzeniach z "Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów". Oznacza to zatem, że nie czeka nas magiczne zmartwychwstanie Natashy Romanoff, po tym, jak poniosła heroiczną śmierć w "Avengers: Koniec gry". Czy oznacza to, że w "Black Widow" po raz ostatnimi ujrzymy Scarlett Johansson w tytułowej roli?

W rozmowie z Comicbook.com aktorka skomentowała te przypuszczenia z, typową dla gwiazd Marvela, dozą niejasności.

Jeśli przetrwam kręcenie tego filmu ["Black Widow" - przyp. red], to zobaczymy. Wiem, że to najbardziej niejasna odpowiedź, jakiej mogłabym udzielić.
Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS Fot. Foto: Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS

Gwiazdy Marvela, z wyjątkiem Toma Hollanda, mają w zwyczaju trzymać swoich fanów w niepewności. Jakie zatem istnieją szanse, że Scarlett Johansson pojawi się jeszcze w filmach Marvela? W tej kwestii pozostają nam jedynie przypuszczenia, szanse są jednak raczej niewielkie.

Przeczytaj także

"Black Widow" - obsada, premiera

Solowy film o przygodach Czarnej Wdowy zadebiutuje już 1 maja 2020 roku i tym samym otworzy 4. fazę MCU. W rolach głównych wystąpią Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle i Rachel Weisz.

Zobacz też: 10 najlepszych filmów, w których zagrała Scarlett Johansson

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.