"Sherlock Holmes 3" ma reżysera. Za film odpowiedzialny będzie Dexter Fletcher

12.07.2019 08:16
Sherlock Holmes 3|undefined Fot. . kadr z wideo Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) EXCLUSIVE HD Trailer

Masa osób zastanawiała się, czy powstanie trzecia część filmu o szalonym detektywie, Sherlocku Holmesie. Premierę filmu przekładano z roku na rok, a studio wciąż szukało reżysera. Teraz mamy dobre wieści!

Warner Bros. najwyraźniej znalazło reżysera trzeciej części "Sherlocka Holmesa". Poprzednie części filmu przyniosły studiu ponad miliard dolarów. Ostatni film o przygodach nieprzewidywalnego detektywa ukazał się w 2011 roku. Za tę produkcję odpowiedzialny był Guy Ritchie. 

Powstanie "Sherlock Holmes 3": film ma reżysera

Reżyserem najnowszej produkcji został Dexter Fletcher. Twórca ma na swoim koncie takie filmy jak "Rocketman" czy "Eddie zwany Orłem". Czy w trzeciej części pojawią się Robert Downey Jr. i Jude Law? Wszystko wskazuje na to, że w najnowszym filmie zobaczymy tych aktorów. 

Przeczytaj także

Trzeci "Sherlock Holmes" musiał poczekać z rozpoczęciem zdjęć. Wszystko dlatego, że Rober Downey Jr. musiał dopełnić swoich zobowiązań w MCU. Jednak, jak podaje moviesroom.pl, Warner Bros. już od dłuższego czasu planuje dokończyć trylogię. Kiedy odbędzie się premiera "Sherlocka Holmesa 3"? Na produkcję trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Film ma wejść na ekrany kin 22 grudnia 2021 roku. 

Zobacz także: „Sherlock Holmes 3”: Jude Law ujawnił pierwsze szczegóły nadchodzącego filmu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.