Spider-Man kontra Avengers. Zobacz fanowski film animowany

Sergiusz Kurczuk
28.12.2017 15:38
Spider-Man kontra Avengers. Zobacz fanowski film animowany Fot. VS GAG/YouTube

Czy Spider-Man ma szanse w walce z takimi członkami Avengers jak Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk i Thor?

Nadchodząca premiera filmu „Avengers: Infinity War” spowodowała, że wielu fanów Marvela nie może się doczekać. Zabić czas można na wiele sposobów. Twórcy kanału na YouTube VS GAG postanowili powołać do życia krótkie filmy animowane, w których pojawiają się postacie znane z MCU. Możemy zobaczyć w nich widowiskowe pojedynki największych herosów na świecie. W pierwszej części doszło do starcia Kapitana Ameryki i Iron Mana.

Rogers prawie pokonał Starka, ale na szczęście w ostatniej chwili do akcji włączył się Spider-Man, który zabrał herosowi tarczę, podobnie jak w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów”. Konkluzja tego niecodziennego spotkania została pokazana w drugim filmie z serii. Podczas emocjonującego pojedynku okazuje się, że Spidey walczy ze złą wersją Kapitana, który należy do organizacji Hydra i przy okazji jest... gejem

Mimo przewagi impostora Spider-Man robi to, co Peterowi Parkerowi nie udało się w filmie „Homecoming” - odblokowuje pełną moc swojego kostiumu. Dzięki temu szala zwycięstwa przechyla się w drugą stronę. Walkę w wybuchowy sposób kończy Iron Man, który doszedł do siebie. W trzeciej części animacji VS GAG widzimy jednak zupełnie inny pojedynek. Spider-Man walczy przeciwko członkom grupy Avengers.

Młody heros ma na sobie kostium Iron Spider, który w akcji zobaczymy w „Infinity War”. Najpierw rozprawia się z Kapitanem Ameryką, potem z Iron Manem. Problemem okazują się Hulk i Thor, którzy wyglądają jak prosto z filmu „Thor: Ragnarok”. Jednak ogromna moc obu bohaterów ma się nijak do intelektu Petera. Spidey przechytrza zielonego giganta i boga piorunów, co nieomal kończy się tragedią. Na szczęście okazuje się... że to tylko zły sen.

Na końcu trzeciego filmu pojawia się mały bonus w postaci krótkiej potyczki Spider-Mana z przestępcami rodem z „Homecoming” (gościnnie pojawia się również Deadpool). Ten fragment został jednak zagrany przez żywych aktorów, którzy popisali się umiejętnościami sztuk walki. Musicie przyznać, że twórczość kanału VS GAG robi wrażenie. Premiera 3. części serii „Avengers” już 25 kwietnia 2018 roku. Wcześniej, bo 14 lutego zobaczymy solowe przygody Black Panthera

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.