"Stranger Things" ustanowił nowy rekord na Netfliksie. Popularność serialu wciąż rośnie

18.10.2019 08:41
Stranger Things z nowym rekordem|undefined Fot. . Netflix/Everett Collection/East News

3. sezon "Stranger Things" zadebiutował 4 lipca 2019 roku na Netfliksie. Od tego czasu serial wciąż jest najchętniej oglądaną produkcją słynnej platformy. 

"Stranger Things" nie jest serialem, który trafia do określonej grupy odbiorców. Produkcja Netfliksa jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla tych, którzy wychowali się na filmach zaliczanych do Kina Nowej Przygody i produkcjach lat 80., jak i dla tych, którzy magię kina poznali znacznie później. Lato 2019 roku z pewnością należało do dzieciaków z Hawkins. Fani produkcji z niecierpliwością czekali na 3. sezon "Stranger Things", który w końcu się ukazał i wywołał niemałe zamieszanie. 

"Stranger Things" ustanowił nowy rekord na Netfliksie. Popularność serialu wciąż rośnie

Okazuje się, że dzieciaki z Hawkins mają masę powodów do świętowania. Według raportu Netfliksa popularność 3. sezonu jest tak ogromna, że w miesiąc od dnia premiery produkcja przyciągnęła aż 64 milony widzów! Tym samym "Stranger Things" ustanowił nowy rekord na popularnej platformie. Żaden inny serial czy film nie przyciągnął tylu fanów przed ekrany telewizorów czy laptopów. 

Przeczytaj także

Czy kogoś to jednak zaskoczyło? Według LMRonline, w tydzień po premierze serial widziało ponad 40 milionów użytkowników Netfliksa. Ponad 18 milionów widzów usiadło do oglądania produkcji w pierwszych dniach od debiutu 3. sezonu na platformie. Trzeba przyznać, że to naprawdę imponujący wynik. "Niewiarygodne" obejrzało 32 miliony osób w pierwszych 4 tygodniach po premierze, "Dom z Papieru" przyciągnął w takim czasie 44 miliony osób. 

Zobacz także: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.