Superbohaterowie na kwarantannie. Jak wyglądałby plakaty filmów Marvela podczas epidemii koronawirusa?

27.03.2020 11:07
Avengers: Endgame|undefined Fot. Marvel Studios/Collection Christophel/East News

Co by było, gdyby pandemia koronawirusa dotknęła superbohaterów Marvela? Na to pytanie postanowił odpowiedzieć BossLogic, który stworzył wymowne plakaty słynnych filmów o herosach.

Chociaż na świecie szaleje pandemia koronawirusa, nie wszyscy stosują się do poleceń o dobrowolnej kwarantannie i wychodzą z domu, narażając nie tylko siebie, ale również życie innych osób. Z tego powodu internetowy twórca znany jako BossLogic postanowił dać wszystkim dobry przykład, posługując się najsłynniejszymi superbohaterami w historii kina.

Koronawirus kontra superbohaterowie na plakatach BossLogica

Chociaż COVID-19 to poważna sprawa, nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Wśród osób ignorujących zalecenia WHO pojawiła się nawet Evangeline Lilly - aktorka wcielająca się w Wasp.

Przeczytaj także

BossLogic słynący ze swoich niesamowitych przeróbek grafik związanych z kinowymi hitami wziął na warsztat plakaty słynnych filmów Marvela, by pokazać, że z koronawirusem szans nie mają nawet komiksowi herosi. W tym celu zaprezentował pięć afiszy, na których wieje pustką spowodowaną kwarantanną.

Pierwsze cztery plakaty to materiały promocyjne filmów "Iron Man 3", "Strażnicy Galaktyki", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie" i "Thor: Mroczny świat". Przy okazji potrzebnego przesłania, autor unaocznił, jak ważne na filmowych plakatach są postacie głównych bohaterów. Zazwyczaj wypełniają około 90% grafiki.

Przeczytaj także

To jednak nie koniec. Nie mogło zabraknąć innego ulubieńca miłośników Marvela. Mowa o Deadpoolu. BossLogic zaprezentował kwarantannową edycję plakatu do drugiej części przygód wygadanego najemnika.

Jak widzimy, na grafice zostało jedynie puste krzesło, na którym w oryginale Deadpool parodiował film "Flashdance".

 

Przeczytaj także

Plakaty poza potrzebnym w obecnym kryzysie przesłaniem, można też interpretować w inny sposób. Przez epidemię koronawirusa studia filmowe straciły już miliardy dolarów. Premiery wielu wyczekiwanych hitów zostały przeniesione na bliżej nieokreślony czas. Wśród nich znalazł się najnowszy film Marvela, czyli "Black Widow".

Przeczytaj także

Produkcja opowiadająca o solowych przygodach członkini Avengers granej przez Scarlett Johansson miała zadebiutować 1 maja 2020 roku. Fani Black Widow muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać na wyznaczenie nowej daty premiery.

Przeczytaj także

Zobacz też: Premiera "New Mutants" odwołana po raz 4. Czy film ukaże się w kinach?

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.