Tak będzie wyglądała Batgirl w nadchodzącym filmie HBO Max. Zobaczcie Leslie Grace w kostiumie

17.01.2022 11:50
Tak będzie wyglądała Batgirl w nadchodzącym filmie HBO Max. Zobaczcie Leslie Grace w kostiumie Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Gwiazda nadchodzącego filmu "Batgirl" podzieliła się zdjęciem w kostiumie. Zobaczcie Leslie Grace w rudej peruce i fioletowym stroju superbohaterki.

Batgirl - tak będzie wyglądała główna bohaterka w nadchodzącym filmie

Chociaż nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącym filmie "Batgirl", to gwiazda produkcji Leslie Grace postanowiła się podzielić pierwszym oficjalnym zdjęciem promocyjnym z nowego projektu DC Comics i HBO Max.

Polecamy

To przedstawia nam aktorkę w klasycznym fioletowym stroju z żółtą peleryną, który wygląda jakby był żywcem wyciągnięty z kart komiksów o Batgirl. Do tego Grace ma na sobie rudą perukę, więc efekt końcowy robi wrażenie. Zresztą zobaczcie sami:

Aktorka w podpisie zacytowała natomiast jeden z bardziej znanych monologów Batgirl, który pochodzi z serii "Year One":

Używam ich oczekiwań przeciwko im. To będzie ICH słaby punkt, nie mój. Niech wszyscy mnie nie doceniają... Kiedy ich garda jest opuszczona, a duma ich rozpiera, to wtedy skopię im tyłki.

Jak podaje portal Deadline, Michael Keaton oficjalnie dołączył do obsady filmu "Batgirl". Aktor oczywiście pojawi się jako Bruce Wayne/Batman, a na ekranie będą mu towarzyszyli potwierdzone wcześniej gwiazdy w postaci Leslie Grace, J.K. Simmonsa oraz Brendana Frasera. 

Polecamy

Z imprezy DC FanDome dowiedzieliśmy się, że historia będzie zainspirowana nowszymi komiksami. Reżyserami filmu zostali Adil El Arbi oraz Bilall Fallah ("Bad Boys for Life"), a scenariusz napisała Christina Hodson (która ma już na koncie m.in. "Birds of Prey" z Margot Robbie).

Premiera "Batgirl" odbędzie się jeszcze w 2022 roku, a produkcja ma być dostępna ekskluzywnie na HBO Max.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.