"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - Sarah Connor i T-800 kontra Rev-9 w nowym fragmencie filmu

29.10.2019 10:42
Terminator: Mroczne przeznaczenie|undefined Fot. Terminator: Mroczne przeznaczenie

Do sieci trafił nowy fragment filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Widzimy w nim walkę Sarh Connor i T-800 z nowym śmiertelnym zagrożeniem - Rev-9.

Do premiery najnowszej części "Terminatora" zostało już tylko kilkanaście dni. Twórcy podgrzewają atmosferę, pokazując w sieci napakowany akcją fragment nadchodzącego filmu Tima Millera. Jak wygląda scena walki pomiędzy dawnymi bohaterami serii, a zupełnie nowym zagrożeniem ze strony Skynet?

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - nowy fragment filmu

Fani "Terminatora" nie mogą doczekać się najnowszej części z podtytułem "Mroczne przeznaczenie". Powodów oczekiwania jest kilka. Po pierwsze produkcja całkowicie zrywa ze wszystkimi sequelami, które ukazały się po premierze drugiej części. Po drugie, nad filmem czuwał James Cameron - twórca oryginalnej dylogii. Po trzecie powrócą ikony serii - Linda HamiltonArnold Schwarzenegger, którzy ponownie wcielą się w głównych bohaterów. 

Przeczytaj także

Studio Paramount Pictures zaprezentowało przedsmak tego, co nas czeka. W sieci pojawił się fragment filmu, w którym Sarah Connor i T-800 łączą siły, by stawić czoła nowemu zagrożeniu - śmiertelnie niebezpiecznemu robotowi o numerze seryjnym Rev-9 (Gabriel Luna). Zarówno Hamilton, jak i Schwarzenegger udowodnili, że pomimo wieku nadal nadają się do ról twardzieli w kinie akcji. 

Fani wybuchów, spektakularnych pojedynków, pościgów i strzelanin będą mieli nie lada gratkę. Chociaż klip trwa jedynie 45 sekund, zawiera wszystkie wymienione wyżej elementy i przedstawia świetną formę aktorów, którzy byli gwiazdami oryginalnej serii. Nie oznacza to jednak, że w "Terminatorze 6" zabraknie nowych postaci. Oprócz Luny w filmie wystąpiły Mackenzie DavisNatalia Reyes, które wcieliły się w nowe protagonistki. 

Przeczytaj także

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - kiedy premiera?

Produkcja trafi na ekrany amerykańskich kin już 31 października 2019. W Polsce "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zadebiutuje kilka dni później. Premiera odbędzie się 8 listopada 2019 roku. W pozostałych rolach wystąpili Edward Furlong, Enrique Arce oraz Diego Boneta.

Przeczytaj także

Zobacz też: Scenarzystka wyznała, jak pierwotnie miał się kończyć "Terminator"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.