Thanos najseksowniejszym mężczyzną na świecie w parodii okładki popularnego magazynu

Sergiusz Kurczuk
08.05.2018 14:14
Thanos|undefined Fot. kadr z filmu Avengers

Fani filmów Marvela okrzyknęli Thanosa najlepszym złoczyńcą w MCU, a mistrzowie Photoshopa uznali, że Szalony Tytan jest... najseksowniejszy na świecie!

Thanos jest obecny w MCU od około 8 lat. W akcji mogliśmy go zobaczyć dopiero w filmie „Avengers: Infinity War”. Zapewnienia twórców, że Szalony Tytan spokojnie może stać w jednym szeregu z Lordem Vaderem, okazały się prawdziwe. W końcu fani produkcji od Marvel Studios dostali interesującego i przy okazji potężnego złoczyńcę. Fani 3. części „Avengers” są zachwyceni Thanosem, mimo iż czarny charakter wyrządził naprawdę wiele złego. Okazuje się, że niektórzy uważają go nawet za najseksowniejszego mężczyznę na świecie. 

Thanos najseksowniejszym żyjącym mężczyzną

W Szalonego Tytana owładniętego manią przywrócenia równowagi we wszechświecie za wszelką cenę, wcielił się Josh Brolin. Wszyscy fani „Goonies” pamiętają go w roli Brandona Walsha. Aktor wystąpił również w takich produkcjach, jak „To nie jest kraj dla starych ludzi”, „Grindhouse: Planet Terror”, „Obywatel Milk”, „Prawdziwe męstwo”, „Jonah Hex”. „Faceci w czerni 3”, „Sin City: Damulka warta grzechu”, a niedługo zobaczymy go jako Cable'a w „Deadpoolu 2”. W sieci pojawiły się zabawne fotomontaże odnoszące się do ról Brolina w kontynuacji przygód wygadanego najemnika i walki o Kamienie Nieskończoności. Gwiazdorowi tak się spodobały, że postanowił umieścić je na swoim Instagramie.

Na pierwszej przeróbce widzimy Cable'a na okładce magazynu Time. Tym samym syn Cyclopsa z X-Men stał się człowiekiem roku 2018. Pojawiają się tez dwie okładki przedstawiające Thanosa.

W Muscle & Fitness Szalony Tytan pręży swoje fioletowe muskuły.

Jednak najlepsza jest parodia okładki People, na której Thanos został okrzyknięty najseksowniejszym żyjącym mężczyzną. Przy okazji pojawia się cytat, nawiązujący do jednej ze śmierci, której dopuścił się złoczyńca.

Oczywiście Brolin nie byłby sobą, gdyby nie opatrzył udostępnionych przez siebie fotomontaży zabawnymi podpisami, w których po kolei dziękuje swoim współpracownikom za sukces. 

Cable'a u boku Deadpoola zobaczymy już 18 maja 2018 roku w sequelu przygód wygadanego najemnika. Jako Thanos powróci 3 maja 2019 roku w 4. części „Avengers”.  

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.