"The Flash" - w filmie pojawi się Supergirl. Pierwsze zdjęcia z planu produkcji

21.06.2021 12:06
"The Flash" - w filmie pojawi się Supergirl. Pierwsze zdjęcia z planu produkcji Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Niedawno ruszyły zdjęcia do filmu "The Flash". Te odbywają się na ulicach Londynu, dzięki czemu do sieci trafiły zdjęcia i filmiki z planu nadchodzącej produkcji.

The Flash - oto zdjęcia i filmiki z planu produkcji od DC Comics

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu filmu "The Flash". Te odbywają się w Londynie, podobnie zresztą jak nagrania do nadchodzącej produkcji "The Batman" z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Nowe kadry z planu "The Flasha" prezentują nam samochód, który po prostu musi należeć do Batmana, Sashę Calle w roli Supergirl, a także taksówki i autobusy z napisem "Central City" i wizerunkiem Wonder Woman.

Poniżej możecie zobaczyć autko, które prawdopodobnie należy do Batmana - czarna sportowa fura za bardzo duże pieniądze? Nie ma po prostu innej możliwości:

Tak jak wspomnieliśmy, kolejna w kolejności jest Sasha Calle w roli Supergirl. Aktorka ma ciemne włosy, przez co możemy się zastanawiać, czy aby na pewno wcieli się w Karę Zor-El (która od niemalże zawsze jest blondynką), czy może Larę Lane-Kent. Tego dowiemy się wkrótce:

Bardzo ładny jest natomiast ostatni obrazek - ten prezentuje nam bowiem taksówki z Central City, a także autobus promujący Central City Children's Fund. A kto jest ambasadorką organizacji? Sama Wonder Woman/Gal Gadot, co pokazuje nam, że film jak najbardziej będzie połączony z poprzednimi produkcjami ze świata DC Comics. I bardzo dobrze:

Film "The Flash" ma być pod koniec czerwca 2021 roku nagrywany w Szkocji, więc możemy się spodziewać, że w sieci pojawią się kolejne zdjęcia i filmy z planu produkcji. Obraz ze świata DC Comics ma zadebiutować w kinach w listopadzie 2022 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.